• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

grafika przedstawiająca plakat zachęcajaćy do zapisów na ferie zimowe w Parku Wodnym i na lodowisku, zdjęcie dzieci na lodowisku i na pływaln

W okresie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat do aktywnego spędzenia czasu z rówieśnikami. Podczas zimowego wypoczynku tradycyjnie zapewniona będzie moc atrakcji i dobra zabawa! Zapisy na ferie ruszają we wtorek 11 stycznia!

 

Do wyboru są dwa terminy pięciodniowych turnusów: od 24 do 28 stycznia lub od 31 stycznia do 4 lutego.

 

"Ferie na Lodzie" przy ul. Katyńskiej 3 to propozycja dla amatorów łyżwiarstwa. W godzinach 10.40-11.30 (II wejście) zajęcia prowadzone będą przez animatorów sportów zimowych. Obejmować one będą gry i zabawy na lodzie oraz naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach. Koszt turnusu wynosi 100 zł.

 

W czasie "Ferii na Wodzie" w godzinach 10.00-12.00 lub 12.00-14.00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 odbywać się będą gry i zabawy w wodzie m.in.: wodne gry drużynowe, zjazdy rurą na czas czy wyławianie skarbów. Koszt turnusu wynosi 120 zł.

 

Oferta „Ferii Kreatywnych” to zajęcia plastyczne z animatorem MOSiR w Sali na I piętrze Parku Wodnego. Tutaj również można wybrać dogodne godziny: 9.00-10.00 lub 11.00-12.00. Koszt jednego turnusu to 40 zł.

 

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Wsparcia Rozwoju Sportu Turystyki i Rekreacji.

 

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie ma możliwości rezerwacji. Aby zapisać dziecko należy wypełnić deklarację oraz uiścić opłatę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Deklaracje uczestnictwa dostępne są w kasach Parku Wodnego i Lodowiska.

 

Do pobrania:

  1. Regulamin Ferie na Lodzie
  2. Regulamin Ferie w Wodzie
  3. Regulamin Ferie Kreatywne

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

doniczka z sadzonka trzymana w dłoni, plakat zachęcający do udziału w akcji ekologicznej

plakat zachęcający do udziału w 6 biegu PKO charytatywnym , dwoje biegaczy wsercu

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz