• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, a szczególnie przyszłych uczestników IV 24 - godzinnego Maratonu Pływackiego do udziału w zajęciach pływania przygotowujących do tego wydarzenia. Zajęcia odbywać się będą od 20 lutego na Pływalni przy ul. Niemcewicza 17 a w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17:00-18:00.  IV 24 - godzinny Maraton Pływacki już 18 marca, a to już dokładnie za miesiąc. Dlatego ta oferta jest dla Ciebie. Nie czekaj !!!!

Od piątku 17 lutego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w godzinach 21:00 – 24:00 w Strefie SPA wprowadza wieczory saunowe. W tym czasie obowiązywać będzie strefa beztekstylna, ponieważ wynika to przede wszystkim z kilku nadrzędnych zasad, które powinny być przestrzegane w saunie, a które możemy zamknąć w kilku kategoriach: zdrowie, bezpieczeństwo, higiena i relaks.

W niedzielę 12 stycznia 2017 r. na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polski w godzinach 9:00 - 17:00 rozegrany został IV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Informujemy, iż jutro czyli we wtorek 14.02.2017 r w godz. 9:00 - 12:30 Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego 15 będzie nieczynny z powodu zawodów sportowych. Dodatkowo w czwartek w dniu 16.02.2017 nieczynny będzie również w godzinach 9:00-12:30. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do kibicowania !

 

Mimo, że w przypadku MOSiR podobnie jak w przypadku innych instytucji pełniących funkcję społeczną takich jak np. szkoły czy biblioteki trudno mówić o pojęciu zysku i straty. Nadrzędnym celem naszego Ośrodka jest spełnianie misji jaką jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w dziedzinie szeroko pojętej rekreacji ruchowej i sportu co ma na celu poprawę jakości życia i zdrowia mieszkańców Łomży.

Powoli zbliża się koniec drugiego sezonu Halowej Ligi MPLN. W sobotę 11 lutego rozegrana zostanie XII i XIII kolejka, co oznacza że do końca rozgrywek pozostanie tylko 5 kolejek. Od godzony 14:30 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 10 drużyny rozegrają po dwa mecze i z pewnością można oczekiwać sporej dawki sportowej rywalizacji.

Informujemy, iż od dzisiaj czyli 9 lutego 2017 r. lodowisko miejskie "Biały Orlik" otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 21:00, natomiast w weekendy w godzinach 9:30 - 21:00. Zapraszamy do korzystania z lodowiska. 

W niedzielę 19 lutego 2017 r. w Parku Wodnym odbędzie się II edycja zawodów z cyklu „Podstawówka na fali H2O 2016/2017” organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W zawodach udział wezmą uczniowie z łomżyńskich szkół podstawowych, którzy rywalizować będą w następujących stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym konkursem, który organizujemy na facebooku z okazji święta zakochanych. Walentynki tuż tuż, a my już teraz zapraszamy do udziału.

Już 18 marca w Parku Wodnym, po raz czwarty w naszym mieście odbędzie się 24 Godzinny Maraton Pływacki. Organizatorem maratonu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem imprezy jest popularyzacja pływania, integracja mieszkańców Łomży oraz ustanowienie rekordu w długości przepłyniętych kilometrów przez wszystkich uczestników imprezy, który został ustanowiony w 2015 roku i wynosi 1705km i 740m. Maraton jak sama nazwa wskazuję będzie trwał 24 godziny, od godziny 12:00 w sobotę 18 marca do godziny 12:00 w niedzielę 19 marca.

Już od dziś obejrzeć można film prezentujący w lekkim skrócie działalność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Film przedstawia wydarzenia jak i atrakcje, które oferuje dla Państwa nasz ośrodek. Stadion Miejski, Park Wodny, SPA, Bulwary, usługi oraz imprezy na powietrzu to wyznacznik naszej działalności.. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy sportowego pływania, jak i amatorzy relaksu w wodzie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z przyjemnością informuje, iż ruszyła nowa wersja strony internetowej wraz z nowym layout i kolorystyką. Pragniemy wraz z nowymi zmianami usprawnić sposób w jaki informujemy was o aktualnościach sportowo-rekreacyjnych na terenie naszego miasta i regionu.

W sobotę 4 lutego od godziny 15:00 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży rozegrane zostaną mecze XI kolejki Halowej ligi MLPN. W najciekawszym spotkaniu zmierzą się lider drużyna UNIGLASS z wiceliderem rozgrywek, drużyną ELMAX DACHY Super Team. Mecz może mieć ogromne znaczenie dla układu tabeli na koniec sezonu. Przewaga UNIGLASSu nad zespołem ELMAX DACHY w tej chwili wynosi 5 punktów.

Przed nami ostatni dzień ferii na lodzie. Powoli zajęcia na lodowisku prowadzone przez instruktorów MOSiR Łomża zbliżają się ku końcowi. W zajęciach udział bierze około 30 uczestników z Łomży i okolic. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, a wszystkie dzieci z chęcią uczestniczą w codziennych zabawach na lodowisku. Oprócz konkurencji i zabaw na lodzie uczestnicy, którzy pierwszy raz stanęli na lodzie mogli poznać podstawy jazdy na łyżwach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  21

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz