• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

 

2 maja w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Urzędem Miejskim zapraszają wszystkich mieszkańców na boisko Orlik przy Katyńskiej 3, gdzie od godziny 13:00 odbędzie się festyn sportowo – rekreacyjny. W programie imprezy przewidziano bezpłatne pokazowe treningi piłkarskie prowadzone przez trenerów Legia Soccer Schools oraz mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną „Białych” i „Czerwonych”. Ponadto tuż za boiskiem orlik w specjalnie przygotowanym miejscu MOSiR przygotował niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Po raz pierwszy udostępnione zostaną nowe, kolorowe i bardzo duże zabawki dmuchane, które jednostka zakupiła w tym roku. Tego dnia wejście na dmuchańce będzie bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

29 kwietnia Port Łomża wznawia funkcjonowanie po okresie zimowym. Nowy sezon to mnóstwo atrakcji oferowanych przez MOSiR Łomża na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią i Porcie.

 

Port Łomża w okresie wiosenno-letnim zachęcać będzie do pozostania na dłużej swym polem namiotowym wraz z miejscami do grillowania, ofertą wodnych atrakcji, a przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, wypożyczalnią rowerów, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki aktywnego wypoczynku. Inauguracja nowego sezonu to dla aktywnych łomżyniaków okazja do bliższego zapoznania się z wodną turystyką. Obecnie MOSiR posiada profesjonalny sprzęt 12 kajaków, 5 kanadyjek, 2 rowerki wodne, łódź wiosłową z silnikiem elektrycznym, samochód 9-osobowy z przyczepą na 10 kajaków oraz 3 łodzie czwórki-podwójne. W dniach 29-30 kwietnia jednogodzinne wypożyczenie sprzętu pływającego będącego na wyposażeniu Portu Łomża będzie bezpłatne.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie rodziców Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-15 lat, prowadzące aktywny tryb życia, do uczestnictwa w zajęciach tenisa ziemnego. Szkółka tenisa ziemnego na kortach Stadionu Miejskiego przy ul. Zjazd 18 prowadzona będzie przez wykwalifikowanego instruktora MOSiR. Program prowadzonych zajęć obejmować będzie naukę podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki.

W okresie letnim z uwagi na mniejszą ilość odzieży wierzchniej noszonej przez klientów wprowadzamy szatnię samoobsługową. Po zmianie obuwia zewnętrznego na basenowe zabieramy te pierwsze ze sobą do szatni basenowej i przechowujemy w szafce ubraniowej z pozostałą odzieżą. Otrzymacie Państwo w tym celu tak jak aktualnie torbę jednorazową. Mamy nadzieję, że nowy sposób korzystania z przebieralni wpłynie na sprawniejszą obsługę klienta. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Parku Wodnego.

W niedzielę 23 kwietnia 2017 r. w Parku Wodnym odbędzie się III edycja zawodów z cyklu „Podstawówka na fali H2O 2016/2017” organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W zawodach udział wezmą uczniowie z łomżyńskich szkół podstawowych, którzy rywalizować będą w następujących stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego MOSiR serdecznie zachęca do zapisów oraz zapoznania się z grafikiem zajęć fitness. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki nim można poprawić kondycję i wytrzymałość ciała, spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić somopoczucie. Zajęcia odbywać się będą w Parku Wodnym w sali fitness na I piętrze. Do wyboru czekają dwa rodzaje zajęć:

Sezon kajakowy zbliża się wielkimi krokami. MOSiR Łomża powiększył ofertę zakupując dwu i czteroosobowe „Rowerki Wodne”, które na jesieni przez jeden dzień były testowane przez pracowników oraz Dyrektora MOSiR. Pływa się nimi komfortowo, nawet pod prąd rowerki spisują się dobrze i poruszanie nie sprawia wielkich problemów. Wydaje się, że w okresie wiosenno - letnim będzie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu nad wodą.

Dziś chcielibyśmy przybliżyć Państwu korzystanie z tężni solankowej w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego. Tężnia znajduje się na pierwszym piętrze Parku Wodnego i jest kolejną atrakcją Strefy SPA. W wydzielonym pomieszczeniu powstała specjalna drewniana konstrukcja, wypełniona witkami brzozowymi, po których spływać będzie solanka, wytwarzając aerozol bogaty w całą gamę cennych mikroelementów takich jak jod, brom, wapń, magnez, potas, żelazo sód. Ale co to w ogóle jest tężnia?

W sobotę i niedzielę na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej 3 zostały rozegrane pierwsze mecze rundy wiosennej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży. W sobotę rywalizowały zespoły I Ligi w niedzielę II. Rozgrywki trwać bedą do czerwca. W terminarzu ligi zaplanowanych jest jeszcze 9 kolejek. Następna już w najbliższy weekend 8-9 kwietnia. Więcej na stronie www.mlpnlomza.ligspace.pl

Po 5 miesiącach walki, potu i ogromnych emocji zakończył się VII sezon Miejskiej Ligi Koszykówki, której pomysłodawcą i organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W ostatniej kolejce zakończonego w niedzielę sezonu, rozegrane zostały spotkania o V, III i I miejsce. W meczu o V miejsce zmierzyły się zespoły Basketoholisc Łomża i Blue Basket. Aby myśleć o wywalczeniu V miejsca Blue Basket musiał odrobić 26 punktową stratę z poprzednich meczów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA

ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz