• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Grafika przedstawiająca wode w basenie, kwiaty i tekst zachęcający do zajęć aqua fitness w dniu babci i dziadka

W piątek 21 stycznia zapraszamy Babcie i Dziadków na aqua fitness w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego 15 w Łomży! W tym dniu w godzinach od 12.00-12.40 odbędą się bezpłatne zajęcia w wodzie specjalnie przygotowane dla naszych Solenizantów z okazji Ich święta. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i wziąć udział w ćwiczeniach, aby dostarczyć sobie endorfin na cały dzień!

grafika przedstawiająca plakat zachęcajaćy do zapisów na ferie zimowe w Parku Wodnym i na lodowisku, zdjęcie dzieci na lodowisku i na pływalni

W okresie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat do aktywnego spędzenia czasu z rówieśnikami. Podczas zimowego wypoczynku tradycyjnie zapewniona będzie moc atrakcji i dobra zabawa! Zapisy na ferie ruszają we wtorek 11 stycznia!

zdjęcie przedstawiające plywalnię, korty tenisowe, hostel MOSiR i budynek stadion miejski

W styczniu MOSiR wdraża nowe cenniki w części administrowanych obiektów. Zmiany podyktowane są chęcią utrzymania wysokiej jakości usług pomimo rosnących kosztów eksploatacji i modernizacji.

Grafika przedstawiająca ciężarówke z napisem RMF i choinki

We wtorek 14 grudnia na parkingu przed Parkiem Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego powstanie bożonarodzeniowe miasteczko RMF FM! Reporterzy stacji nadawać będą na żywo z Łomży. Imprezę uświetni swoją obecnością Marta Gałuszewska- zwyciężczyni "The Voice of Poland" i uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo". Rozdawane będą także choinki!

woda basen koło ratunkowe zostań ratownikiem

W zawodzie ratownika wodnego nie ma górnej granicy wiekowej i można pracować dopóki zdrowie i umiejętności pływackie pozwolą. Trzeba pamiętać, że jest to praca wymagająca ogromnej odpowiedzialności, ale także dająca mnóstwo satysfakcji.

Na obrazku w tle widać taflę lodowiska, w pomniejszym zdjęciu umiejscowionym w prawym dolnym rogu widoczne zdjęcie lodowiska "Biały Orlik". Na górze podpis Rozpoczynamy Sezon 2021/22.

Już dziś tj. 8 grudnia o godzinie 14:35 na taflę Łomżyńskiego Lodowiska "Biały Orlik" wjadą pierwsi pasjonaci ślizgania się na łyżwach! Wraz z pierwszym klientem rozpoczyna się bowiem, kolejny już sezon pełen zimowego szaleństwa! 

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  11

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz