• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół,

smacznego jajka i mokrego śmigusa dyngusa

 

życzy

Andrzej Modzelewski- Dyrektor MOSiR w Łomży

wraz z Pracownikami

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski zapraszają na otwarcie sezonu rowerów miejskich! W programie m.in. wyścig rowerowy na nowym odcinku ulicy Zawadzkiej, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek mydlanych, fotobudka, bezpłatna wata cukrowa i popcorn. Zapisy na wyścig ŁoKeRami potrwają od 16 do 24 kwietnia do godz. 14:00 (liczba miejsc ograniczona) i prowadzone są przez MOSiR. Impreza odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2019 r. w godz. 17:00-20:00 przy nowym odcinku ul. Zawadzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łomży. Od poniedziałku 15 kwietnia sezon 2019 w Porcie Łomża jest już otwarty! Nowy sezon to mnóstwo atrakcji oferowanych na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku.

Zawody pływackie organizowane cyklicznie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży mają na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz sprawdzenie umiejętności pływackich młodzieży trenującej w szkołach i sekcjach pływackich. W sezonie 2018/2019 podzielone są na dwie edycje: pierwsza z nich odbyła się na jesieni. W niedzielę 28 kwietnia poznamy już zwycięzców obu edycji!

W weekend 6-7 kwietnia X kolejką rozpoczyna się II runda wiosenna sezonu 2018/2019 rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej. W MLPN rywalizuje 20 drużyn, podzielonych na 2 grupy.

Konkurs „Pracodawca przyjazny WOT” został ogłoszony w połowie grudnia 2018 roku. Jego celem było wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami panującymi w zakładach pracy, wspierają pracowników - żołnierzy Obrony Terytorialnej. W pierwszym etapie konkursu żołnierze zgłaszali swoich kandydatów – pracodawców wraz z krótkim uzasadnieniem.

Otwartość, umiejętność pracy w zespole, wiara we własne możliwości i realizację zamierzonych celów – to cechy, które dzieci i młodzież zyskują dzięki regularnej aktywności fizycznej. Rozpocznij sportową przygodę w programie Lekkoatletyka dla Każdego!

Spełniania marzeń na emeryturze życzy Panu Marianowi Czarkowskiemu załoga Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży z dyrektorem Andrzejem Modzelewskim na czele.

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił dzieci z łomżyńskich przedszkoli i szkół na łomżyńskie bulwary.

- Jestem zmęczony, ale usatysfakcjonowany - mówił Zwycięzca VI 24 godzinnego Aleja Park Maratonu Pływackiego MOSiR Łomża. Daniel Pupek, bo o nim mowa, to 32-letni ratownik Parku Wodnego, mąż i ojciec, wielokrotny uczestnik ogólnopolskich maratonów i triathlonów. Podczas ostatniego weekendu przez 17 godzin przepłynął 43 km!

Niemałe emocje piłkarskie czekają łomżyńskich kibiców tej wiosny. Od 31 marca do 4 kwietnia na stadionie przy ul. Zjazd zostaną rozegrane dwa mecze w ramach Turnieju Czterech Narodów. W rywalizacji wezmą udział reprezentacje U-16: Polski, Grecji, Kolumbii i Turcji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  4

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.