• hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do udziału w IV Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej. Zawody odbędą się 12 lutego 2017 roku, w godzinach 9:00 - 17:00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków "Podwodny Jeleń" i Akademią Nurkowania "Konik Morski" serdecznie zaprasza na warsztaty nurkowania, które odbędą się w dniu 24.01.2017 r. (wtorek) w godzinach 17:00- 19:00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży na zbliżające się ferie zimowe 2017, przygotował specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. Już od 23 stycznia 2017 roku, skorzystać będzie można z atrakcji Parku Wodnego i Lodowiska "Biały Orlik".

Dziś o godzinie 14:00 w Parku Wodnym będzie miało miejsce uroczyste uruchomienie Tężni Solankowej. Tężnia znajdować się będzie na pierwszym piętrze Parku Wodnego i jest kolejną atrakcją Strefy SPA.

Za oknem mamy dziś piękną, słoneczną pogodę. Taka aura sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Łomżyńskie lodowisko funkcjonuje nawet podczas dodatnich temperatur, a jazda na łyżwach w takich warunkach jak dziś może być prawdziwą przyjemnością. Łomżyńskie lodowisko może być i jest czynne nawet przy temperaturach dochodzących do 10ºC.

W dniu dzisiejszym o godzinie 12:00 nastąpiło oficjalne otwarcie Lodowiska „Biały Orlik”, które od lat w okresie zimowym znajduje się przy ulicy Katyńskiej 3.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz