• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

We wtorek 21 marca na łomżyńskich bulwarach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z łomżyńskimi przedszkolami oraz Szkołą Specjalną powitał oficjalnie kalendarzową wiosnę.

W niedzielę 19 marca o godzinie 12:00, w Parku wodnym w Łomży, po 24 godzinach pływania zakończył się IV 24 Godzinny Maraton Pływacki pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Organizatorem maratonu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przy współpracy z Urzędem Miejskim.

Z okazji pierwszego dnia wiosny w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbyła się kolejna "Wiosna na sportowo". W tym roku młodzież rywalizowała w zapomnianej już trochę dyscyplinie - dwa ognie. Wydarzenie to inicjatywa Komendy Miejskiej Policji w Łomży, organizowana przy współpracy z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Z dniem dzisiejszym od godziny 14:00 po okresie zimowym, ponownie otwarty zostanie Orlik dla mieszkańców Łomży. W dni powszednie czynny będzie od godziny 14:00 do 22:00 a w weekendy od 10:00 do 22:00. Drużyny zainteresowane rezerwacją boiska do piłki nożnej mogą dokonać rezerwacji u animatora bezpośrednio na obiekcie. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem maratonu jest popularyzacja pływania, integracja mieszkańców Łomży oraz ustanowienie rekordu w długości przepłyniętych kilometrów, który ustanowiony został w 2015 roku i wynosi 1705 km 740m. Całe wydarzenie rozpocznie się w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży już 18 marca o godzinie 12:00.

IV edycja 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego pod Patronatem Prezydenta Łomży zbliża się wielkimi krokami. Czasu oraz miejsc na poszczególnych torach pozostało już naprawdę niewiele. Na chwilę obecną zapisanych jest ponad 350 osób. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem maratonu jest popularyzacja pływania, integracja mieszkańców Łomży oraz ustanowienie rekordu w długości przepłyniętych kilometrów, który ustanowiony został w 2015 roku i wynosi 1705 km 740m. Całe wydarzenie rozpocznie się w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży już 18 marca o godzinie 12:00.

W niedzielę 12 marca 2017 roku na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich obył się VI Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Turniej zorganizowany był z myślą o integracji środowiska samorządowego z naszego regionu, promocję zdrowego stylu życia oraz zebranie środków, które pomogą rodzinie Pawełka - chorego chłopca, który od urodzenia musi być poddawany leczeniu i rehabilitacji.

IV 24 Godzinny Maraton Pływacki zbliża się wielkim krokami. W związku z tym MOSiR Łomża w celu usprawnienia organizacji tej imprezy przekazuje szereg ważnych informacji dla osób biorących udział w Maratonie. Przede wszystkim każdy kto zamierza wziąć udział w imprezie zobowiązany jest do pisemnego złożenia w recepcji Parku Wodnego deklaracji uczestnictwa w 24 Godzinnym Maratonie Pływackim.

Z okazji Dnia Kobiet, który obchodzimy dzisiaj Pan Andrzej Modzelewski Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży wraz z pracownikami złożył życzenia wszystkim paniom pracującym w MOSiR. Dyrektor podziękował solenizantkom za wspaniałą pracę jaką wykonują w ośrodku, życzył dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym jak i zawodowym. Nie obyło się również bez niespodzianki jaką były czerwone róże, którymi obdarowane zostały nasze Panie. Jeszcze raz z okazji tego pięknego święta wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze, a Panów zapraszamy do zakupu prezentów, które można nabyć również na pływalniach MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca panów do kupna okazjonalnych prezentów dla pań z okazji Dnia Kobiet. Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz zrobić bliskiej osobie niespodziankę? Skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Posiadamy w sprzedaży vouchery upominkowe.Kartę można wykorzystać na wodnych obiektach MOSiR. To doskonały prezent dla osób aktywnych i spragnionych rozrywki. To obdarowany decyduje, kiedy skorzysta z karnetu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA

ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz