• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Plakat przedstwia informacje o Pikniku Taneczno-sportowym, są na nim grafiki ludzi tańczących.

Już 27 czerwca w godzinach 16:30 -21:30 zapraszamy wszystkich mieszkańców na Piknik Sportowo-Taneczny, który odbędzie się na Orliku przy ul. Katyńskiej 3. To wydarzenie skierowane jest do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz całych rodzin czyli każdego, kto chce aktywnie i radośnie spędzić letnie popołudnie i wieczór.

 

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które połączą sport, taniec i wspólną zabawę. W programie znajdą się konkursy taneczne, aktywności sportowe, zabawy integracyjne oraz wyjątkowy pokaz przygotowany przez Studio Artystyczne Elite. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników konkursów przewidzieliśmy drobne upominki, które z pewnością dostarczą dodatkowych emocji podczas wspólnej zabawy. Nie zabraknie również świetnej muzyki, która przez cały czas będzie towarzyszyć uczestnikom.

 

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym mieszkańcy w każdym wieku będą mogli spotkać się, aktywnie spędzić czas, poznać nowych ludzi i wspólnie rozpocząć wakacje w atmosferze pełnej uśmiechu, energii i pozytywnych emocji.

 

Piknik Sportowo-Taneczny to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi oraz przekonać się, że aktywność fizyczna i dobra zabawa mogą iść w parze.

 

Wydarzenie dofinansowano ze środków Budżetu Państwa w ramach programu Aktywny Orlik 2026 - "Aktywni w Łomży".

 

Serdecznie zapraszamy! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę tego sobotniego wieczoru!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz