Już 27 czerwca w godzinach 16:30 -21:30 zapraszamy wszystkich mieszkańców na Piknik Sportowo-Taneczny, który odbędzie się na Orliku przy ul. Katyńskiej 3. To wydarzenie skierowane jest do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz całych rodzin czyli każdego, kto chce aktywnie i radośnie spędzić letnie popołudnie i wieczór.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które połączą sport, taniec i wspólną zabawę. W programie znajdą się konkursy taneczne, aktywności sportowe, zabawy integracyjne oraz wyjątkowy pokaz przygotowany przez Studio Artystyczne Elite. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników konkursów przewidzieliśmy drobne upominki, które z pewnością dostarczą dodatkowych emocji podczas wspólnej zabawy. Nie zabraknie również świetnej muzyki, która przez cały czas będzie towarzyszyć uczestnikom.
Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym mieszkańcy w każdym wieku będą mogli spotkać się, aktywnie spędzić czas, poznać nowych ludzi i wspólnie rozpocząć wakacje w atmosferze pełnej uśmiechu, energii i pozytywnych emocji.
Piknik Sportowo-Taneczny to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi oraz przekonać się, że aktywność fizyczna i dobra zabawa mogą iść w parze.
Wydarzenie dofinansowano ze środków Budżetu Państwa w ramach programu Aktywny Orlik 2026 - "Aktywni w Łomży".
Serdecznie zapraszamy! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę tego sobotniego wieczoru!
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża





