• hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

 Zapraszamy do korzystania z Boiska "Orlik 2012" !!!

W związku z malejącą dostępnością oraz z rosnącym zapotrzebowaniem na boiska ze sztuczną nawierzchnią, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, stworzył ofertę dla zakładów pracy oraz drużyn na co dzień występujących w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej na wynajem bocznego boiska z nawierzchnią syntetyczną przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd. Oferta obejmuje wynajem połowy boiska,  w które można wkomponować boisko odpowiadające wymiarom boiska orlikowego. Koszt wynajmu na czas 90 minut wynosić będzie 81 zł brutto ( bez oświetlenia ). Rezerwacji boiska można dokonywać pod numerem telefonu 784 033 965.
 
 
Komunikat

        Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży w sprawie rezerwacji i korzystania z boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią Kompleksu Sportowo – Rekreacyjnego "Moje boisko – ORLIK 2012" w Łomży ul. Katyńska 3.
        W związku z ogromnym zapotrzebowaniem na korzystanie z boiska piłkarskiego obiektu "Moje boisko – ORLIK 2012" w Łomży ul. Katyńska 3, ale jednocześnie mając na względzie stworzenie możliwości pełnego jego wykorzystania przez udostepnienie jak najszerszym rzeszom mieszkańców Łomży we wszystkich kategoriach wiekowych, MOSiR Łomża jest zmuszony do wprowadzenia "Regulaminu rezerwacji boiska".
        Jesteśmy przekonani, że wprowadzony system rezerwacji spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony, a jego przestrzeganie stworzy możliwość korzystania z boiska wszystkim zainteresowanym.Poniżej prezentujemy grafik oraz regulamin rezerwacji.

 
"Moje Boisko Orlik 2012 ", którego Administratorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży,  zlokalizowane jest przy ul. Katyńskiej 3. Jest to kompleks boisk sportowo rekreacyjnych, czynnych od wiosny do jesieni, codziennie w godzinach 8.00 – 22.00, w którego skład wchodzą:
 

- boisko piłkarskie o wymiarach 30m×62m ze sztuczną nawierzchnią (sztuczna trawa) gdzie można grać w piłkę nożną.
- boisko wielofunkcyjne o wymiarach 20m×30m ze sztuczną nawierzchnią (tartan) gdzie można grać w piłkę ręczną, koszykówkę ,tenisa ziemnego oraz siatkówkę.
Zaplecze stanowi budynek sanitarno-szatniowy o powierzchni ok. 60m². Cały obiekt jest oświetlony i ogrodzony siatką o wysokości 4 m. W roku szkolnym, w dni powszednie, w godzinach 8.00 – 14.00 kompleks jest wykorzystywany przez Publiczne Gimnazjum nr 1, natomiast od godziny 14.00 do 22.00 kompleks jest dostępnych dla wszystkich chętnych.
W okresie wakacyjnym kompleks jest do dyspozycji codziennie od godz. 8.00 do 22.00 


Kontakt: Animator środowiskowy Orlik: 728998317

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz