• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.

 

INFORMACJA: od 10 czerwca w Parku Wodnym zaplanowana jest przerwa technologiczna. W tym czasie zapraszamy na Pływalnię przy ul. Niemcewicza w godz. funkcjonowania Parku Wodnego.

 

UWAGA: W dniu 22 czerwca na Pływalni przy ul. Niemcewicza 17a odbędą się Mistrzostwa 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Pływaniu o Puchar Dowódcy 1.PBOT i Dyrektora MOSiR w Łomży. Tego dnia obiekt będzie czynny od godz. 15.00!

 

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 15

tel. 86 218 06 92

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GRAFIK FUNKCJONOWANIA PARKU WODNEGO

 

poniedziałek- piątek: 6:00-22:00

wejście na strefę mokrą 6:15, ostatnie wejście 20:45, halę basenową należy opuścić do 21.45

sobota: 8:00-22:00

wejście na strefę mokrą 8:15, ostatnie wejście 20:45, halę basenową należy opuścić do 21.45

niedziela: 9:00-21:00

wejście na strefę mokrą 9:15, ostatnie wejście 19:45, halę basenową należy opuścić do 20.45

 

Godziny otwarcia saun w Parku Wodnym

Strefa SPA:

poniedziałek- piątek 16:00 - 21:45

sobota 12:00 - 21:45

niedziela 12:00 - 20:45

Sauna przy niecce basenowej 

poniedziałek- piątek  6.15 - 10.00 oraz 16.00 - 21.45

sobota -  8:15 - 21:45

niedziela -  9:15 - 20:45

 

Cennik Parku Wodnego - kliknij aby zobaczyć

 

 

Kompleks basenowy obejmuje: basen sportowy z trybuną siedzącą oraz część rekreacyjną : dwie zjeżdżalnie , ławeczkę do masażu , parasol wodny , bicze podwodne , kilka gejzerów podwodnych, jacuzzi, saunę. Na piętrze zlokalizowane jest centrum SPA:  sale fitness, sauny fińskie, tureckie i infrared, grota solna, tężnia solankowa, wanna z zimna wodą. W Strefie Aktywnego Wypoczynku znajduje się stół do gry w piłkarzyki i stół do tenisa stołowego oraz sala zabaw "MOSiRek". Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadacze Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny bez żadnych limitów ilościowych mogą uzyskać 50% zniżki na korzystanie z Parku Wodnego:

- zniżka 50% na bilety wstępu

 http://www.lomza.pl/index.php?k=113

 

 PARK WODNY NIECKA BASENOWA i STREFA SPA I PIĘTRO

 

 

 

 

REGULAMIN PARKU WODNEGO

1. Park Wodny w Łomży, dalej zwany „Obiektem”, jest obiektem zarządzanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, dalej „MOSiR”.

2. Obiekt czynny jest:

1) od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 (wejście do hali basenowej od godziny 6.15; halę basenową oraz część SPA należy opuścić do godziny 21.45);

2) w soboty w godzinach 8.00-22.00 (wejście do hali basenowej od godziny 8.15; halę basenową oraz część SPA należy opuścić do godziny 21.45);

3) w niedziele i święta w godzinach 9.00-21.00 (wejście do hali basenowej od godziny 9.15; halę basenową oraz część SPA należy opuścić do godziny 20.45);

3. Możliwe są okresowe zmiany w harmonogramie funkcjonowania Obiektu, o którym mowa w ust. 2, które wynikają z przyczyn technicznych lub organizacyjnych, a informacja dotycząca tych zmian umieszczana będzie w recepcji obiektu i na stronie www.mosir.lomza.pl.

4. Każda osoba powinna zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu przed zakupem usługi zawartej w cenniku Obiektu i nie może zasłaniać się nieznajomością postanowień w nim zawartych. Regulamin udostępniony jest na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl oraz w Obiekcie.

5. Na terenie Obiektu znajduje się system monitoringu wizyjnego wraz z zapisem, a nagrania z kamer mogą być podstawą do pociągnięcia do odpowiedzialności w stosunku do użytkowników, którzy nie stosują się do regulaminu oraz instrukcji. Kierownictwo Obiektu gwarantuje, iż monitoring prowadzony jest w sposób nie naruszający dóbr osobistych oraz godności użytkowników.

6. Wstęp na halę basenową odbywa się na podstawie transpondera Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta, który uzyskuje się po wykupieniu usługi zgodnie z obowiązującym na obiekcie cennikiem usług. Transponder upoważnia do korzystania ze wszystkich urządzeń znajdujących się na obiekcie i podlega rozliczeniu i zwrotowi przy wyjściu w kasie obiektu.

7. Czas pobytu liczy się od momentu wczytania transpondera do momentu odczytania jego pamięci przy uiszczeniu opłaty.

8. Pełna należność za korzystanie z urządzeń oraz za ewentualny wydłużony czas pobytu musi być uregulowana w momencie opuszczenia Obiektu.

9. Za niewykorzystane bilety wstępu w przypadku wydalenia użytkownika z obiektu uiszczone opłaty nie są zwracane, z wyjątkiem rezygnacji użytkownika z zawarcia umowy lub jej wykonania i innych wypadków określonych ustawowo.

10. Kierownictwo Obiektu może czasowo ograniczyć wstęp na obiekt ze względu na przekroczenie maksymalnej ilości osób korzystających.

11. Zakup wstępu biletu na basen dla wejścia jednogodzinnego nie później niż 75 min przed zamknięciem a dla wejścia dwugodzinnego nie później niż 135 min przed zamknięciem.

12. Przed wejściem do strefy płatnej obowiązuje zmiana obuwia zewnętrznego na obuwie basenowe. Po zakończeniu pływania oraz przebraniu się, zmiana obuwia z basenowego na zewnętrzne następuje po opuszczeniu strefy płatnej.

13. Zmiana ubrania na strój basenowy odbywa się we właściwej szatni.

14. Przed wyjściem z szatni na teren niecki basenowej, należy sprawdzić czy szafka została zamknięta. Za rzeczy pozostawione w szafkach otwartych lub nieprawidłowo zamkniętych, kierownictwo Obiektu nie ponosi odpowiedzialności.

15. Każdą osobę obowiązuje przed wejściem do wody umycie się pod natryskiem, bez stroju kąpielowego (także po skorzystaniu z WC) i przejście na halę basenową przez brodzik z wodą.

16. Na terenie hali basenowej obowiązuje wyłącznie czysty strój kąpielowy, spełniający wymogi higieniczne oraz estetyczne nieposiadający zamków błyskawicznych albo innych wstawek metalowych lub plastikowych, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa korzystającego, jak również być przyczyną uszkodzeń elementów wyposażenia obiektu. Strój kąpielowy powinien spełniać następujące wymogi:

1) dla kobiet jedno lub dwuczęściowy, przylegający do ciała bądź pianka do pływania;

2) dla mężczyzn kąpielówki przylegające do ciała, bez kieszeni, o długości maksymalnie do połowy uda, lub spodenki kąpielowe bez kieszeni o długości maksymalnie do kolana, bądź pianka do pływania.

17. Użytkownicy basenu sportowego zobowiązani są do noszenia czepka.

18. Dzieci do lat 13 mogą przebywać w Obiekcie jedynie pod opieką osób pełnoletnich. Osoby te ponoszą odpowiedzialność za powierzone ich opiece dzieci i odpowiadają za szkody wyrządzone z winy tych dzieci, z wyjątkiem wyłączeń ustawowych. Opiekun płaci za pobyt w Obiekcie według obowiązującego cennika.

19. Zabrania się pozostawiania na halach basenowych bez nadzoru dzieci do lat 13.

20. Dzieci do lat 3 korzystające z basenu muszą posiadać na sobie jednorazowe pieluchomajtki do kąpieli.

21. Na terenie Obiektu zakazany jest wstęp osobom z przeciwwskazaniami lekarskimi, oraz osobom, których schorzenia mogą być niebezpieczne dla innych użytkowników, chorym z upławami, z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry, plastrami, bandażami i z różnego rodzaju gipsami na ciele oraz osobom, których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

22. W celu uzyskania pomocy osoby z niepełnosprawnościami lub ich opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do recepcji.

23. Osoby z niepełnosprawnościami korzystające z obiektu i poruszające się na wózkach , zobowiązane są przesiąść się na wózek basenowy w przygotowanych dla nich pomieszczeniach.

24. Wszystkie osoby korzystające z Obiektu są zobowiązane do podporządkowania się nakazom ratowników oraz personelu.

25. Ratownikami są osoby noszące strój w kolorze czerwonym z napisem „ratownik”.

26. O wszelkich sytuacjach wypadkowych, zagrażających życiu i zdrowiu użytkowników oraz nieprawidłowej pracy urządzeń należy bezzwłocznie powiadomić ratowników lub personel Obiektu.

27. Szczegółowe zasady korzystania z poszczególnych części i urządzeń Obiektu regulują regulaminy stanowiskowe, umieszczone w pobliżu poszczególnych atrakcji wodnych. Każda osoba korzystająca z atrakcji wodnych jest zobowiązana do zapoznania się z przepisami tych regulaminów i podporządkowania się nim.

28. Korzystanie z atrakcji wodnych przez osoby o niestabilnym stanie zdrowia powinno odbywać się ze szczególną ostrożnością (lub po konsultacji ze swoim lekarzem).

29. W przypadku małej frekwencji atrakcje wodne włączane są na życzenie użytkownika.

30. Dozorem służby ratowniczej objęte są wszystkie niecki basenowe i atrakcje wodne.

31. Strefy Obiektu i atrakcje wodne wyłączone czasowo z eksploatacji oznakowane są poprzez zamknięcie dostępu łańcuchem i korzystanie z nich jest w tym czasie zabronione.

32. Grupy zorganizowane przed wejściem na teren Obiektu zobowiązane są zgłosić się do recepcji i uzgodnić warunki korzystania z Obiektu i atrakcji wodnych. Grupy zorganizowane obowiązują dodatkowo zapisy „Regulaminu dla grup zorganizowanych”.

33. Sygnałem do natychmiastowego wyjścia z wody są krótkie sygnały gwizdkiem. Po usłyszeniu sygnału należy opuścić nieckę i oczekiwać na dalsze polecenia ratowników lub personelu.

34. W obrębie torów pływackich obowiązuje ruch prawostronny wzdłuż torów. Maksymalna liczba osób na jednym torze pływackim nie może przekraczać 11 osób.

35. Tory 1 i 6 przeznaczone są na pływanie rodzinne z dziećmi oraz dla osób słabo pływających. Tory 2 i 5 przeznaczone są na pływanie rekreacyjne. Tory 3 i 4 przeznaczone są dla osób dobrze pływających (reguły przeznaczenia torów nie obowiązują podczas wynajmu torów).

36. Ze względu na zapewnienie zasad higieny i bezpieczeństwa osobom znajdującym się na terenie Obiektu nie wolno:

1) wchodzić do wody wbrew zakazowi ratowników, przy braku dyżuru służby ratowniczej oraz w czasie prowadzenia akcji ratowniczej;

2) przebywać na terenie Obiektu w stanie wskazującym na stan intoksykacji;

3) wnosić i spożywać napojów alkoholowych oraz środków odurzających;

4) używać strojów i przedmiotów w sposób widoczny zabrudzonych lub które mogą wchodzić w reakcje chemiczne z wodą;

5) wchodzić do wody w strefie niecek oznaczonych znakiem „Niebezpieczna głębokość wody” jeżeli nie umie się pływać;

6) skakać do wody bez zgody lub wbrew zakazowi ratownika;

7) wnosić opakowań szklanych, puszek, ostrych narzędzi, broni oraz innych niebezpiecznych przedmiotów;

8) biegać, popychać i wrzucać do wody innych osób, krzyczeć oraz zachowywać się w sposób zagrażający bezpieczeństwu własnemu oraz innych użytkowników Obiektu;

9) wszczynać fałszywych alarmów;

10) wrzucać do wody jakichkolwiek przedmiotów;

11) wykonywać ćwiczeń gimnastycznych na drabinkach wejściowych i przy poręczach;

12) wchodzić i wychodzić z basenów poza miejscami do tego przeznaczonymi (drabinki, schody);

13) wchodzić na stanowiska ratownicze oraz używać sprzętu ratowniczego poza sytuacjami wypadkowymi;

14) zaśmiecać i zanieczyszczać pomieszczeń oraz niecek basenowych;

15) używać mydła i środków chemicznych na terenie hali basenowej;

16) niszczyć urządzeń i wyposażenia Obiektu;

17) przemieszczać wyposażenia ruchomego bez zgody ratowników lub personelu;

18) korzystać na terenie przebieralni, natrysków, i hali basenowej z telefonów komórkowych;

19) wnosić sprzętu muzycznego i grającego;

20) palić tytoniu;

21) żuć gumy i spożywać pokarmów na hali basenowej, w pomieszczeniach przebieralni i pod natryskami;

22) pozostawiać klapek basenowych w strefach komunikacji i przelewów basenowych;

23) wprowadzać zwierząt, pojazdów (rolek, rowerów, desek, wózków) oraz przedmiotów utrudniających komunikację w obiekcie;

24) otwierać wyjść ewakuacyjnych strefy basenowej w nieuzasadnionych przypadkach;

25) wchodzić na elementy konstrukcyjne, murki i urządzenia do tego nieprzeznaczone;

26) załatwiać potrzeb fizjologicznych poza WC.

37. Noszenie okularów i szkieł kontaktowych odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W przypadku przebywania na hali basenowej w okularach korekcyjnych, okulary te muszą być umocowane w sposób uniemożliwiający ich spadnięcie.

38. Korzystanie z suszarek i innego sprzętu elektrycznego może odbywać się jedynie w strefie suchej obiektu.

39. Korzystanie na terenie obiektu z aparatów fotograficznych i kamer może odbywać się wyłącznie po uzyskaniu zgody kierownika Obiektu.

40. Wnoszenie i korzystanie na terenie Obiektu z własnego sprzętu sportowego i rekreacyjnego może odbywać się wyłącznie po uzyskaniu zgody kierownika Obiektu.

41. Leżakowanie dozwolone jest w wydzielonych strefach hali basenowej.

42. Osoby przebywające na terenie Obiektu i naruszające porządek publiczny, dobre obyczaje, w tym używające wulgaryzmów, stwarzające zagrożenie dla innych osób przebywających w Obiekcie, a także osoby niestosujące się do przepisów niniejszego regulaminu i do zaleceń służb porządkowych lub pracowników, mogą zostać usunięte z terenu Obiektu bez prawa zwrotu wcześniej uiszczonych opłat, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania karnego i cywilnego. Brak prawa zwrotu wcześniej uiszczonych opłat nie dotyczy rezygnacji użytkownika z zawarcia umowy lub jej wykonania i innych wypadków określonych ustawowo.

43. Osoby winne zniszczeń lub uszkodzeń wyposażenia i urządzeń Obiektu ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody, z wyjątkiem wyłączeń ustawowych.

44. Wszelka działalność zarobkowa wewnątrz Obiektu - imprezy klubowe, sportowe, i inne imprezy zespołowe, możliwe są wyłącznie za wiedzą i zgodą kierownika Obiektu.

45. Udzielanie prywatnej nauki pływania za wynagrodzeniem możliwe jest tylko po udokumentowaniu prowadzenia odpowiedniej działalności gospodarczej oraz po uzyskaniu zgody kierownika Obiektu.

46. Uwagi i wnioski należy zgłaszać do kierownika Obiektu.

47. O innych sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem decydują przepisy ogólne oraz kierownictwo Obiektu.

48. Kierownictwo Obiektu nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego regulaminu, z wyjątkiem odpowiedzialności uregulowanej ustawowo.

 

JAKOŚĆ WODY - plus 

Woda nadaje się do pływania, kąpania się, uprawiania sportu i rekreacji. Jakość wody na pływalni spełnia wymagania - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r., poz.2016)

 

Zbiorcza roczna ocena jakości wody w Parku Wodnym

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz