• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Miasto Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zapraszają na Mecz Piłki Nożnej Nauczyciele i Samorząd z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Spotkanie ma na celu sportową integrację uczniów i nauczycieli oraz pracowników samorządowych. Zapraszamy wszystkich na Stadion Miejski w czwartek 10 października o godzinie 11.00. Wstęp wolny!

 

Zawód nauczyciela wiąże się z zaangażowaniem, odpowiedzialnością, empatią oraz nieskończonymi pokładami cierpliwości. Nauczyciel jest dla uczniów autorytetem, ale również przyjacielem. To osoba, która przekazuje wiedzę, umiejętności i wartości, które mają wpływ na nasze dalsze życie. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wielu szkołach 14 października odbędą się uroczyste apele. Łomżyński Ośrodek Sportu i Rekreacji chciałby uczcić ten dzień w sportowy sposób. Celem wydarzenia jest promowanie aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie okazji do integracji między kadrą nauczycielską a uczniami, poprzez wspólny udział w wydarzeniu sportowym poza murami szkolnymi. W drużynie Samorządu wystąpią m.in. posłowie, radni i pracownicy Urzędu Miejskiego i inni pracownicy łomżyńskich jednostek.

 

Mecz Nauczyciele kontra Samorząd rozegrany zostanie na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Łomży przy ul. Zjazd 18. Na trybuny serdecznie zapraszamy uczniów i opiekunów, aby na chwilę oderwali się od szkolnej rzeczywistości i w radosnej atmosferze dopingowali swoich nauczycieli w zmaganiach na murawie. Każda szkoła zgłaszająca swojego reprezentanta do kadry Nauczycieli, będzie miała okazję przygotować krótką prezentację na temat nauczyciela wchodzącego na boisko. Piłkarskie emocje rozpoczną się o godzinie 11:00. Kibice będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu dzięki konkurencjom sportowym przygotowanym specjalnie dla publiczności!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w nadchodzącym wydarzeniu!

 

Załączniki:

1. Regulamin

2. Karta zgłoszeniowa zawodnika

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz