• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Łomżyński MOSiR każdego roku stara się zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu poprzez różne dyscypliny sportowe. Właśnie ruszyły zapisy na zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych, które odbędą się w niedzielę 28 października w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. „Podstawówka na fali H2O " organizowana jest cyklicznie od kilku lat i zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie młodych amatorów pływania.

 

Zawody podzielone są na trzy edycje, które odbywają się na jesieni, w zimę i w okresie wiosennym. W "Podstawówce na fali H2O" może wziąć udział każde dziecko, które umie pływać i uczęszcza do klasy I-VIII szkoły podstawowej. Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na wiek oraz płeć. Uczniowie rywalizować będą w stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Każdy uczestnik w walce o punkty może wystartować w dwóch wybranych stylach. Istnieje możliwość wpisania na kolejne konkurencje, jednak te starty będą odbywały się poza konkurencją, co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. wszystkich trzech edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną. Szczegółowy program zawodów udostępniony będzie niebawem na stronie www.mosir.lomza.pl oraz na fanpage MOSiR Łomża na facebooku.

 

Zgłoszeń mogą dokonywać przedstawiciele szkół i instruktorzy nauki pływania wyłącznie na karcie zgłoszeniowej dostępnej do pobrania na dole strony. W związku z wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych (RODO) od tego roku niezbędne jest także dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przetwarzanie danych dziecka. Dokumenty należy składać do dnia 22 października 2018 r. w Parku Wodnym pok. 112. Skany dokumentów można także wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA: Karty zgłoszeniowe przyniesione po 22 października lub bez załączonych, podpisanych  deklaracji dotyczących przetwarzania danych osobowych nie będą przyjmowane.

 

 

Kategoria wiekowa

Rocznik

A

2012

A1

2011

A2

2010

B

2008 - 2009

C

2006 – 2007

D

2005-2004

 

 

Konkurencje Podstawówka na fali H2O I edycja 2018/2019

 

- 25 m st. dowolny chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 25 m st. grzbietowy chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 25 m st. klasyczny chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 50 m st. dowolny chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. grzbietowy chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. klasyczny chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. motylkowy chł. i dz. - kat. B, C, D

 

 

REGULAMIN ZAWODÓW Podstawówka na fali H2O I edycja 2018/2019

 

1. Cel zawodów:

Popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do aktywnego i sportowego sposobu spędzania wolnego czasu. Propagowanie zdrowego stylu życia, upowszechnienie pływania jako sportu, który w wyjątkowy sposób wpływa na samopoczucie i kondycję fizyczną. Propagowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego, a także pokaz umiejętności pływackich zdobytych dzięki funkcjonowaniu obiektów wodnych i prowadzonym programom powszechnej nauki i doskonalenia pływania.

 

2. Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

 

3. Termin i miejsce zawodów:

28 października 2018 r.

Park Wodny ul. Wyszyńskiego 15

Godziny: 10:00 – 13:00

 

4. Zgłoszenia do udziału w zawodach:

W zawodach biorą udział młodzież i dzieci umiejące pływać ze szkół podstawowych klas I-VIII zgłoszone przez kierowników ekip (przedstawicieli szkół oraz instruktorów nauki pływania) na specjalnych kartach zgłoszeniowych (Załącznik Nr 1).

Podpisane przez kierowników ekip karty zgłoszeniowe na zawody wraz z uzupełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego deklaracją ochrony danych osobowych RODO należy składać do dnia 22 października 2018 r. w Parku Wodnym pok. 112 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie chętnych na zawody przez kierowników ekip nie jest równoznaczne ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach. Brak podpisanej deklaracji ochrony danych dziecka dyskwalifikuje zawodnika z udziału w zawodach.

 

5. Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na wiek oraz płeć:
- A rocznik 2012

- A1 rocznik 2011

- A2 rocznik 2010

- B rocznik 2008 - 2009

- C rocznik 2006 – 2007
- D rocznik 2005-2004

 

6. Punktacja konkurencji indywidualnych:

I m-ce – 10 pkt,

II m-ce – 8 pkt,

III m-ce – 6 pkt,

IV m-ce – 5 pkt,

V m-ce – 4 pkt,

 

7. Każdy uczestnik w walce o punkty może wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych. Istnieje możliwość wpisania uczestnika na kolejne konkurencje jednak te starty będą się odbywały poza konkurencją co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji.

 

8. Zawodnicy, którzy nie zgłoszą się na start po wywołaniu przez spikera lub nie pokonają właściwego dystansu będą nieklasyfikowani (NKL).

 

9. Organizatorzy w trakcie trwania zawodów zapewniają opiekę ratowniczą (udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej).

 

10. Wszystkie spory, protesty i odwołania rozstrzyga komisja sędziowska.

 

11. Wyniki danych konkurencji będą ogłaszane na bieżąco przez spikera zawodów, oraz po zawodach zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl

 

12. Zasady stylów pływackich reguluje PZP – Przepisy FINA.

 

13. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków.

 

14. Nagrody

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. wszystkich trzech edycjach trzech edycjach zostanie uhonorowany nagrodą specjalną.

 

15. Regulamin obowiązuje od 8 października 2018 r.

 

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA

ZGODA RODZICA/ OPIEKUNA PRAWNEGO

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.