• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia większość z nas obdarza się upominkami i spędza czas we dwoje. Bilet dla Dwojga do Parku Wodnego to limitowana oferta jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

Nie masz pomysłu co przygotować na walentynkowy wieczór? Znalezienie inspiracji nie jest proste. Kolacja, kwiaty? To już było... A może tym razem coś innego, wyjątkowego i nieszablonowego, co sprawi radość nie tylko partnerce lub partnerowi, ale również Tobie? Co powiecie na wspólny pobyt w SPA Parku Wodnego? Podarunkiem, który przypadnie Wam do gustu będzie z pewnością promocyjny Bilet dla Dwojga! Bilet w cenie 20 zł nabyć można w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. Uprawnia on do godzinnego wejścia dwóch osób do Parku Wodnego włącznie ze Strefą SPA, w której czeka na nas grota solna, tężnia solankowa, sauna mokra i sucha a także wanna jacuzzi. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą się zrelaksować we dwoje! Strefa SPA czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22.00 oraz w weekendy  od 12.00-22.00. Voucher można wykorzystać do 31 marca.

 

Walentynki jest to wyjątkowy dzień, który skłania nas do okazania ukochanej osobie, tego co czujemy. Korzystajmy zatem z tych chwil i słowami, czynami wyraźmy to, co podpowiada nam serce.

Udanych Walentynek!

 

 

Każdy nowy dzień jest kwiatem,
Który zakwita w naszych rękach
Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
Które tęskni, kocha i czeka.

 

Adam Mickiewicz

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.