• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

24 Godzinny Maraton to jedna z największych imprez pływackich w regionie, którą cyklicznie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W imprezie udział może wziąć każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację. Maraton odbędzie się w Parku Wodnym, przy ulicy Wyszyńskiego 15 w dniach 24-25 marca.

 

Pływanie to najtańsza do uprawiania dyscyplina sportowa, do której nie potrzeba specjalnego ubrania i ekstra sprzętu, a mająca jednocześnie ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Celem nadrzędnym Maratonu jest wspólna rekreacja i integracja lokalnej społeczności, całych rodzin oraz popularyzacja pływania.

 

Uczestnicy wchodzą na pływalnię bezpłatnie w terminach ustalonych z organizatorem w harmonogramie. Następnie na wyznaczonym torze uczestnik przez 30 minut stara się pokonać jak najdłuższy dystans. Oprócz indywidualnych startów, można zapisać rodzinę lub stworzyć drużynę, która będzie rywalizowała w kategorii najlepszych rodzin i drużyn. Do udziału w Maratonie zapraszamy również przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy są w stanie przepłynąć basen rekreacyjny o długości 12,5 m. Przepłynięte dystanse przez przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas będą brane pod uwagę przy ustanawianiu rekordu! Podczas imprezy wyniki będą wprowadzane do programu komputerowego, który sumuje wszystkie przepłynięte dystanse. Umożliwi to wyłonienie zwycięzców w kilku kategoriach. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału wraz z uzyskanym wynikiem!

 

W 2015 roku ustanowiony został rekord, który wyniósł 1705 km i 740 m. Czy w roku, w którym obchodzimy Jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich Łomży uda się go pobić? Zapisy ruszą na początku marca a już teraz zachęcamy do przygotowań i pracy nad kondycją. Zapraszamy do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalnię przy ulicy Niemcewicza!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.