• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

- Chcielibyśmy bardzo podziękować MOSiR Łomża za pomoc w organizacji obozu. Spędziliśmy super tydzień korzystając z obiektów sportowych udostępnionych dla naszych młodych zawodników - mówi Łukasz Mateńka, trener Akademii Piłkarskiej Wilki- Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości i zaangażowania!

 

W sobotę 20 stycznia do Łomży przyjechało 42-je dzieci oraz 4-ch trenerów na zimowe zgrupowanie. To nie pierwszy obóz sportowy, jaki zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Każdego roku jednostka gości zawodników różnych dyscyplin sportowych podczas ferii zimowych oraz wakacji. Tym razem przez siedem dni byli u nas zawodnicy warszawskiego klubu piłkarskiego Wilki z roczników 2006-2009.

 

Uczestnicy zakwaterowani zostali w hotelu Gromada, skąd kilkadziesiąt metrów dzieliło ich od boiska MOSiR-u, sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego przy Placu Kościuszki oraz niewiele dalej do sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 przy ul. Zielonej. Każdego dnia odbywały się treningi na hali oraz na boisku. Również grupy najmłodsze nie odpoczywały trenując dwa razy dziennie. Podczas pobytu chłopcy rozegrali wiele meczów sparingowych z MŁKS. Zostały wykonane także testy Beep Testem, z którego chętnie korzystają sztaby szkoleniowe profesjonalnych klubów w wielu dyscyplinach. Polegają one na bieganiu pomiędzy dwoma znacznikami, oddalonymi od siebie o 20 metrów w określonym, stale rosnącym tempie. Jednak głównym celem wyjazdu był aspekt przygotowania mentalnego. Trenerzy bardzo dużo uwagi poświęcili wykładom oraz rozmowom, w których na przykładach z życia przekazywali tematy poza boiskowe oraz wiedzę piłkarską, która wpływa na kształtowanie świadomości młodych zawodników. Omawiany także był właściwy sposób odżywiania młodych sportowców. Zespół odwiedziła także Policja, by porozmawiać o bezpieczeństwie i właściwym zachowaniu w różnych sytuacjach.

 

Środa była dniem regeneracji, do południa treningi oraz mecze, po południu wyjazd do łomżyńskiego Parku Wodnego ze SPA. Chłopcy po raz pierwszy mogli skorzystać z zabiegów regeneracyjnych tj. sauna sucha, mokra, tężnia, grota solna. Oprócz zajęć piłkarskich zawodnicy mieli zapewniony dostęp do Lodowiska „Biały Orlik”, gdzie z radością szlifowali jazdę na łyżwach.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii AP Wilki:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.