• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Już 17 maja 2017 r. Na Pływalni przy ul. Niemcewicza 17a odbędzie się Festiwal Pływacki Kinder+Sport współorganizowany przez Urząd Miejski w Łomży, UKS BUTTERFLY i MOSiR Łomża.

 

Dzieci uczestniczące w festiwalu zostaną podzielone na grupy w dwóch kategoriach - wynikających z ich umiejętności pływackich. 

Pierwsza - to dzieci, które przy pływaniu korzystają czasem z oparcia np.: deski, generalnie nie czują się jeszcze w wodzie zbyt pewnie, ale potrafią pływać.

Druga - to dzieci pływające i nurkujące samodzielnie.

 

W programie festiwalu przewidziano konkurencje z podziałem na grupy:

 

Grupa 1 – dzieci mniej zaawansowane

 

Sztafeta z deskami Sztafeta realizowana na basenie, zawodnicy pływają z deskami, na każdym brzegu następuje zmiana, wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza ukończy zadanie.

 

Wodni tragarze Do wyścigu potrzebne są ósemki pływackie - każda drużyna ma swój zestaw. Na jednym brzegu układamy wszystkie ósemki. Zadaniem dzieci jest ich przeniesienie na drugi brzeg - każdy członek drużyny może zabrać tylko jedną ósemkę. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza przeniesie wszystkie ósemki na drugi brzeg. 

 

Sztafeta Delfina Zadaniem zespołów jest przeprowadzenie piłki od brzegu basenu do liny i z powrotem, używając do tego celu wyłącznie nosa. Wygrywa ten zespół, którego wszyscy zawodnicy jako pierwsi ukończą konkurencję.

 

Nosiwoda Każda drużyna otrzymuje gąbki oraz wiaderko. Za pomocą liny określamy środek basenu w jego płytkiej części, z tego miejsca dzieci przenoszą gąbką wodę do wiaderka - wygrywa ta drużyna, której pierwsze wiaderko się napełni.

 

Grupa 2 - dzieci pływające samodzielnie

 

Sztafeta mokrej koszulki To klasyczna sztafeta, gdzie zawodnicy zamiast pałeczki przekazują sobie koszulkę.

 

Wyścig fok cyrkowych Dzieci płynąc od brzegu do brzegu pokonują po kolei dmuchane koła, wygrywa ta drużyna, której zawodnicy, jako pierwsi ukończą wyścig.

 

Poszukiwacze skarbów Zatapiamy w basenie kilka przedmiotów - po dwa każdego rodzaju. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza wyłowi swoje skarby.

 

Mission Possible Dzieci dzielimy na kilkuosobowe drużyny. Każda osoba z drużyny przechodzi przez Tor przeszkód - zadaniem każdego uczestnika jest wskok do wody, dopłynięcie do kółka, zanurkowanie i wynurzenie głowy w kółku, ponowne zanurkowanie i wypłynięcie z kółka, dopłynięcie do deski, przepłynięcie z nią (trzymając ją przed sobą) do ósemki. Po drodze należy zanurzyć 5 razy głowę w wodzie, biorąc wdech – wydech. Ósemkę należy umieścić między nogami i dopłynąć do mety. Zawodnicy z poszczególnych drużyn przepływają tor na zasadzie sztafety.

 

Na czas imprezy tj. 10:00 – 15:00 Pływalnia będzie zamknięta dla klientów.

W tym dniu zapraszamy wszystkich w godzinach 9:00 – 10:00 i 15:00 – 21:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  4

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.