W niedzielę 12 stycznia 2017 r. na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polski w godzinach 9:00 - 17:00 rozegrany został IV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn – Dream Team Wąsewo, Volley House Prestige Męski, Space, Pierniki Białystok, Jimi Zambrów, Błysk, Amatorzy Ostrołęka, Janowo. Turniej w pierwszej fazie rozgrywany był systemem grupowym, w którym każda drużyna rozegrała po trzy spotkania. Następnie w fazie pucharowej spotkały się najlepsze 4 najlepsze zespoły, po dwa z każdej grupy. W półfinałach znalazły się zespoły Dream Team Wąsewo, Volley House Prestige Męski, Pierniki Białystok, Jimi Zambrów, Po emocjonujących półfinałach przyszedł czas na mecze o pierwsze i III miejsce. W małym finale spotkały się druzyny Jimi Zambrów i Pierniki Białystok. Mecz wygrała reprezentacja Jimi Zambrów i tym samym zajęła III miejsce w turnieju. W finale spotkały się dwie najlepsze drużyny Dream Team Wąsewo i Volley House Prestige Męski. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało walki pod siatką oraz efektownych ataków. Ostatecznie 2:1 mecze wygrała drużyna Dream Team Wąsewo i po raz pierwszy została zwycięzcą Noworocznego Turnieju Siatkówki w Łomży. Najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik Volley House Prestige Męski Damian Rudczuk, najlepiej atakującym okazał się Rafał Wysocki z drużyny Dream Team Wąsewo, natomiast MVP turnieju został Artur Urbanowski z ekipy Dream Team Wąsewo. Puchary i statuetki uczestniczącym w turnieju drużynom i zawodnikom wręczał Pan Andrzej Modzelewski Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok !