Zdjęcie przedstawia środek hali sportowej, w której są ustawione stoły do tenisa stołowego, a przy nich grających zawodników

Za nami intensywna niedziela z tenisem stołowym w roli głównej, która dostarczyła nam niezapomnianych emocji sportowych!

Około 80 zawodników wzięło udział w „II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży”, który rozegrany został w niedzielę 19 maja w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny!

Organizatorami wydarzenia byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, Center-Mebel oraz Klub Uczelniany AZS ANS Łomża.

Zdjęcie przedstawia zawodników grających w tenisa stołowego.

Celem organizowanego już po raz drugi wydarzenia było umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej. Turniej został rozegrany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zapisy odbyły się w dniu zawodów od godz. 8:30, a pierwsze mecze rozpoczęły się o godz. 10:00 na 12 stołach jednocześnie. Zawodnicy walczyli o miejsca w kategoriach OPEN MĘŻCZYZN, OPEN KOBIET, 50 PLUS i DEBEL.

Zdjęcie przedstawia 4 osoby grające w tenisa stołowego.

Za zajęcie I, II, III i IV miejsca zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Zdjęcie przedstawia puchary, medale i nagrody przeznaczone dla zwycięzców turnieju tenisa stołowego.

Klasyfikacja końcowa:

OPEN MĘŻCZYZN

1. Marczykowski Rafał (Białystok)

2. Szczuka Kamil (Białystok)

3. Jarkowski Marcin (Białystok)

4. Baranowski Kamil (Łomża)

Zdjęcie przedstawia zawodników, którzy zwyciężyli w kat. Open Mężczyzn. Zawodnicy trzymają puchary, medale i nagrody.

OPEN KOBIET

1. Żelazna Alina (Mały Płock)

2. Baranek Olga (Łomża)

3. Rykaczewska Małgorzata (Łomża)

4. Stserlikava Anastasia (Łomża)

Zdjęcie przedstawia 4 zwyciężczynie kategorii Open Kobiet. Panie trzymają upominki, puchary i medale.

50 PLUS

1. Morzy Czesław (Wasilków)

2. Sadowski Zdzisław (Czarna Białostocka)

3. Czarnecki Dariusz (Czarna Białostocka)

4. Łukaszuk Mirosław (Wasilków)

Zdjęcie przedstawia 4 zwycięzców kat. 50plus. Panowie trzymają puchary, medale i nagrody.

DEBEL

1. Marczykowski Rafał / Szczuka Kamil

2. Jarkowski Marcin / Czarnecki Dariusz

3. Morzy Czesław / Łukaszuk Mirosław

4. Tarnacki Kacper / Bajkowski Kacper

Zdjęcie przedstawia zwycięzców z kat. Debel, którzy zajęli I i II miejsce. Zawodnicy trzymają medale, puchary i nagrody.Zawodnicy, którzy zajęli I i II miejsce.

Zdjęcie przedstawia zwycięzców z kat. Debel, którzy zajęli III i IV miejsce. Zawodnicy trzymają medale, puchary i nagrody.Zawodnicy, którzy zajęli III i IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji turnieju!

Przypominamy, że w w Strefie Aktywnego Wypoczynku, na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego, znajduje się stół do tenisa, na którym można szkolić swoje umiejętności cały rok.