• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Plakat przedstawiający informacje o imprezach majowych MOSiR Łomża. Są mini grafiki przedstawiający każde wydarzenie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe aktywności sportowe i rekreacyjne, które odbędą się w miesiącu maju!

 

Rozpoczynamy już w poniedziałek, 13 maja o godzinie 18:00 na kompleksie sportowo-rekreacyjnym "Moje boisko Orlik 2012" przy ulicy Katyńskiej 3, gdzie zaplanowane są pierwsze zajęcia z Nordic Walking w tym sezonie. Zachęcamy do zabrania swoich kijków i dołączenia do naszej aktywnej społeczności.Niech piątek, 17 maja, będzie dniem relaksu i odprężenia podczas Nocy Saunowej w Strefie SPA Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego 15, rozpoczynamy o godzinie 19:00. To doskonała okazja, by zrelaksować ciało i umysł po intensywnym tygodniu. Obowiązuje limit miejsc. Tylko dla osób pełnoletnich.W niedzielę, 19 maja, zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego do Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny na "II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży", startujemy o godzinie 9:00. Zapisy będą możliwe na miejscu w biurze zawodów, więc nie przegapcie okazji udziału w tej emocjonującej rywalizacji.

 

W czwartek, 23 maja, odbędzie się "Mini Turniej w Piłkarzyki" zaczynać będziemy o godz. 16:00, na kompleksie sportowo-rekreacyjnym "Moje boisko Orlik 2012" przy ulicy Katyńskiej 3.

 

Natomiast w sobotę, 25 maja, rozegramy "Turniej w BOULE" na naszych Bulodromach przy ul. Katyńskiej o godz. 10:00.

 

W niedzielę, 26 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców na Poranny fitness na bulwarach,! Rozpoczęcie o godzinie 10:00. Dołącz do naszej energicznej grupy i zacznij dzień od zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Nie przegap okazji na wspólne ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej. Czekamy na Ciebie!

 

Na wszystkie zajęcia lub turnieje wstęp jest bezpłatny, a zapisy odbywać się będą na miejscu danego wydarzenia!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz