• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

plakat informujący o finałach pge nowy poziom ple w Parku Wodnym w Łomży

Polska Liga Esportowa i PGE Polska Grupa Energetyczna mają przyjemność zaprosić na kolejne zmagania z cyklu PGE Nowy Poziom PLE. Turniej finałowy 4. sezonu odbędzie się 28 października w Parku Wodnym w Łomży, a pula nagród to 20000 PLN!

 

PLE tworzy turnieje dla graczy na każdym stopniu zaawansowania. Jest operatorem rozgrywek VALORANT w 23 krajach Europy i organizatorem PGE Dywizji Mistrzowskiej, czyli zmagań najlepszych polskich drużyn w CS:GO. Najnowszym produktem spółki jest PGE Nowy Poziom PLE, ogólnopolska, pionierska sieć rozgrywek edukacyjno-esportowych dla graczy-amatorów. PGE Nowy Poziom PLE to wydarzenie, które przyciąga coraz więcej młodych osób, doceniających wartość edukacyjną esportu. To także okazja dla amatorskich graczy, którzy mogą pokazać swój talent i w przyszłości przebić się do najlepszych polskich drużyn. Łącznie w ekosystemie Polskiej Ligi Esportowej rywalizuje ponad 12 tysięcy zawodników.

 

W czwartym sezonie PGE Nowy Poziom PLE gracze rywalizują w czterech popularnych tytułach: Counter-Strike 2, EA Sports FC 24, League of Legends oraz Clash Royale. Eliminacje wystartowały na początku października. Zapisy prowadzone były na platformach Chellengermode oraz Faceit. Finały 4. sezonu rozgrywek rozpoczną się o godzinie 10.00 w sobotę 28 października w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.

 

- W ramach projektu PGE Nowy Poziom PLE staramy się pokazywać w różnych częściach Polski wartości i możliwości, jakie stwarza esport. Nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również osobom starszym. Dlatego podczas naszych eventów łączymy turnieje esportowe z bezpłatnymi warsztatami i strefami edukacyjnymi. Wydarzenia PGE Nowy Poziom PLE staramy się organizować w takich miastach, gdzie esportowych aktywacji jest niewiele lub w ogóle ich nie ma. Stąd wybór Łomży, gdzie zagoszczą finały czwartego sezonu - mówi Tomasz Chomczyk, Head of PR & Communication Polskiej Ligi Esportowej.

 

Goście specjalni na finałach w Łomży:

  • Grzegorz “szpero” Dziamałek -  jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich graczy Counter-Strike’a, czterokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Świata;
  • Bartosz "bejott" Jakubowski - Wicemistrz Świata FIFA 22; Mistrz Polski FIFA 12.
  • Paweł "innocent" Mocek - czołowy polski gracz i uczestnik największych światowych turniejów w CS:GO, Mistrz Polski w 2019 oraz Wicemistrz Świata z 2015 roku w Counter-Strike.

zdjęcie mężczyźni przed monitorami grający w gry komputerowe

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic na to wydarzenie. Przyjdźcie, kibicujcie, zagrajcie w popularne tytuły i obserwujcie największe rozgrywki esportowe w regionie. To będzie świetna okazja, by poznać świat esportu.

 

Więcej szczegółów odnośnie do wydarzenia znajdą Państwo na stronie nowypoziom.gg oraz Facebooku i innych mediach społecznościowych Polskiej Ligi Esportowej. Partnerami rozgrywek PGE Nowy Poziom PLE są PGE Polska Grupa Energetyczna i G2A. Rozgrywki objęte są Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem finałów w Łomży jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wydarzenie objął patronatem Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  8

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  66

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz