• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

kolaż zdjęć: grupa dzieci, grupa biegaczy, kilka osób na rowerach, dwie maskotki

Dlaczego warto wziąć udział w 7. PKO Biegu Charytatywnym 23 września na Stadionie Miejskim w Łomży? Przede wszystkim pomagacie z każdym krokiem, bo Wasz wysiłek przełożony zostanie na złotówki, które Fundacja PKO przekaże na cel charytatywny! Uczestnicy 14+ biorą udział w biegu sztafetowym, a dzieci 1-13 lat biegną w swojej kategorii wiekowej, bez rywalizacji. Wydarzeniu towarzyszy piknik rodzinny z wieloma atrakcjami!

 

"Pomagamy z każdym krokiem" to hasło mówiące o tym, że pomagać możemy przez cały czas. W tej edycji imprezy uczestnicy, którzy dodatkowo wezmą udział w przygotowanych zadaniach sportowych i logicznych będą zbierali wirtualne kroki w formie naklejek, które zostaną zamienione na złotówki. Na pikniku podczas biegu nie zabraknie wielkoformatowych gier planszowych, meczu badmintona, rodzinnych sztafet z przeszkodami. Na najmłodszych czekać będą animatorzy, malowanie buziek i tatuaże oraz mega bańki mydlane. Będzie także okazja do spróbowania koktajlu wyprodukowanego siłą własnych mięśni na rowerach blenderbike! Piknikowi towarzyszyć będą pokazy resustytacji dla dzieci i młodzieży, a także malowanie znaków drogowych.

 

Drużyny biorące udział w biegu sztafetowym zachęcamy do stworzenia swojej strefy kibiców. Im liczniejsza, barwniejsza i bardziej wyróżniająca się, tym lepiej. Najlepszy zespół kibiców zostanie nagrodzony i będzie mógł wskazać dowolny cel charytatywny, na jaki Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże dodatkowe 10.000 zł! Liczy się dobry pomysł na doping, strój, transparent, hasło zagrzewające drużynę do biegu!

 

Jeśli nie zdążyłeś zapisać drużyny lub dziecka na bieg to będziesz mógł to zrobić w biurze zawodów w sobotę!

 

Do zobaczenia!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  8

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  89

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz