• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

na zdjęciu Kamila Lićwinko i Paweł Wojciechowski

Kamila Lićwinko to dwukrotna finalistka igrzysk olimpijskich (Rio de Janeiro 2016, Tokio 2020), halowa mistrzyni świata (Sopot 2014), mistrzyni uniwersjady (Kazań 2013), brązowa medalistka mistrzostw świata (Londyn 2017). To również rekordzistka Polski na otwartym stadionie (1,99 m) i w hali (2,02 m).

 

Karierę sportową zakończyła 5 września 2021 roku podczas 12. Memoriału Kamili Skolimowskiej zajmując w turnieju 3. miejsce. Do dziś zachęca przede wszystkim najmłodszych do uprawiania sportu, prowadząc Akademię Młodych Mistrzów Kamili Lićwinko w Białymstoku. Celem Akademii jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju poprzez treningi ogólnorozwojowe z elementami lekkoatletyki.

 

Wszyscy uczestnicy 7. PKO Biegu Charytatywnego będą mogli spotkać się z Kamilą Lićwinko 23 września w Łomży. Lekkoatletka z pewnością chętnie podzieli się z nami doświadczenie sportowym i opowie nie jedną ciekawą historię z życia skoczkini wzwyż.

 

Przypominamy, że rejestracja na wydarzenie wciąż trwa. Limit na jedną lokalizację to 100 drużyn. Bieg ma charakter sztafetowy, co oznacza, że drużynę tworzy pięć osób. Każda z nich musi pokonać co najmniej jedno okrążenie. Bieg odbędzie się 23 września, równocześnie w 12 lokalizacjach na mapie Polski.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Na zdjęciu: Kamila Lićwinko i Paweł Wojciechowski- mistrz świata w skoku o tyczce, który jest ambasadorem biegu w Wieliczce.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  8

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  66

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz