• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające wodę w basenie

W poniedziałek 4 września Pływalnia Miejska przy ulicy Niemcewicza wznawia funkcjonowanie po przerwie technologicznej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.55-20.55 oraz w soboty w godzinach 9.00-17.00.

 

Podczas przerwy technologicznej wykonano szereg prac mających na celu podniesienie jakości usług i komfortu użytkowników obiektu. Oprócz standardowych czynności takich jak mycie niecek basenowych i przegląd systemu sterowania i dozowania chemii basenowej na podbaseniu zamontowane zostały baterie kondensatorów, które przyniosą oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.  W przebieralniach damskich i męskich wymienione zostało oświetlenie na panele LED, a w przebieralni dla osób niepełnosprawnych położona została terakota. Odświeżone zostały także ściany, naprawione suszarki i wieszaki. Zadbano również o zieleń przez obiektem. Większość prac wykonana została przez pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

Ostatni etap, na krótko przed udostępnieniem obiektu dla klientów, to proces filtracji, uzdatniania i ogrzewania wody w nieckach basenowych.

 

Zapraszamy!

 

Pływalnia

ul. Niemcewicza 17a

tel. 86 216 01 08

e-mail: plywalnia1@mosir.lomza.pl

 

zdjęcie przedstawiające prace remontowe na pływalni

zdjęcie przedstawiające prace konserwacyjne na pływalni

zdjęcie przedstawiające przebieralnię na pływalni

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  8

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  69

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz