• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

grafika przedstawiająca zawodnika reprezentacji Polski, zachęcająca do udziału w meczu piłki nożnej Polska Portugalia U20 8.09.2023 w Łomży

Reprezentacja Polski do lat 20 pod wodzą trenera Miłosza Stępińskiego rozegra towarzyski mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów z Portugalią na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd 18 w Łomży! Rywalizacja biało-czerwonych z Portugalczykami została zaplanowana na 8 września na godzinę 17:00.

 

Kadra prowadzona przez trenera Miłosza Stępińskiego jest bezpośrednim zapleczem reprezentacji Polski U-21 prowadzonej przez szkoleniowca Michała Probierza, a obaj trenerzy ściśle ze sobą współpracują. Na tyle ściśle, że na czerwcowe zgrupowanie młodzieżówki Stępiński dołączył do jej sztabu. W ubiegłym sezonie w kadrze U-20 mogli występować dokładnie ci sami zawodnicy co w U-21, czyli urodzeni w 2002 roku lub później. Od 1 lipca górnym rocznikiem dla tej reprezentacji jest 2003, co nie zmienia jej głównego celu – poszerzenia selekcji i umożliwienia rywalizacji międzypaństwowej większej liczbie piłkarzy. A rywalizacja to nieprzeciętna, bo w ramach Turnieju Ośmiu Narodów kadra Stępińskiego tylko w tym roku zagra z czołowymi europejskimi reprezentacjami: Portugalią, Niemcami, Włochami, a także z Czechami.

 

Informujemy, iż w dniu 8 września od godz. 15.00 uruchomiona zostanie dodatkowa sprzedaż stacjonarna biletów na mecz Polska vs. Portugalia Turniej Ośmiu Narodów U20. Sprzedaż będzie odbywała się w Kasie Biletowej przed wejściem głównym na Stadion Miejski przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Aby zakupić bilet niezbędne będzie podanie imienia i nazwiska oraz numeru pesel (paszport w przypadku cudzoziemców). Możliwe formy płatności: gotówka, karta płatnicza, BLIK. 

 

Aby uniknąć kolejek przed kasą zachęcamy do zakupu biletów online poprzez stronę abilet.pl.  Bilet otrzymany na email można wydrukować lub okazać do kontroli kod na ekranie smartfona podczas wejścia na teren Stadionu Miejskiego.

 

Ceny biletów: 25 zł normalny, 10 zł ulgowy.

KUP BILET

 

kod GR przekierowujący do strony zakupu biletów

 

grafika przedstawiająca zawodnika reprezentacji Polski, zachęcająca do udziału w meczy Polska Portugalia U20 8.09.2023

Tekst i grafika: PZPN

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  28

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz