• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Na zdjęciu zawodniczka w czarnym stroju, patrzy uśmiechnięta w kierunku aparaty.

Orliczki z drużyny piłkarskiej dziewcząt MOSiR Łomża, mają już za sobą ostatni turniej ligowy rundy jesiennej. Na tym szczeblu rozgrywkowym organizowanym przez Podlaski Związek Piłki Nożnej, udział bierze siedem zespołów. Po za naszym Łomżyńskim MOSiR-em ,są to Forty Piątnica, Lambada Choroszcz, Wigry Suwałki, Włókniarz Białystok, Ekosport Białystok oraz Jastrząb Knyszyn.

Zawodniczka rozpoczyna mecz, podając piłkę w kierunku swoich koleżanek z zespołu

W trakcie trzech zaplanowanych na jesień turniejów, rozegrane zostało osiemnaście spotkań, w których dziewczęctwa z roczników 2012 i młodszych, mogły zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Do bramki przeciwniczek trafiało aż 6 dziewcząt, a naszej bramki, na zmianę broniły dwie zawodniczki.

Strzelały reprezentantki nie tylko rocznika 2012 (Zuzanna Kamińska, Amelia Oleksy, Amelia Suchocka), ale i 2013 (Weronika Mateuszczyk, Aleksandra Porowska) oraz 2014 (Zofia Oleksy)! W oficjalnych turniejach ligowych i tych towarzyskich, debiutowało spore grono nowych dziewcząt!

Dziewczęta z 5 zespołów ustawione drużynami w bramce.

Dziewczęta strzeliliby 15 bramek, 10 straciły, wykonały niezliczoną ilość dryblingów i podań, a ich gra cieszyła oko liczne grono kibiców, gromadzących się na każdym turnieju kibiców!

W imieniu trenerów, jak i zawodniczek, zapraszamy do udziału w treningach dziewczęta urodzone w latach 2015-2008! Trenujemy co tydzień w poniedziałki i piątki o godzinie 17:15, na orliku przy ul. Katyńskiej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  6

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  35

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz