• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Grafika z napisem "Powodzenia dziewczęta". Po lewej stronie zdjęcie dziewcząt walczących o piłkę, na których widać imiona i nazwiska powołanych dziewcząt.

Podlaski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zawiadomił wszystkie drużyny o powołaniach na spotkania Kadry, które odbędą się w dniach 21-23.10.2022 w Wąbrzeźnie. Z naszego lokalnego klubu MOSiR Łomża, powołania do pierwszej drużyny otrzymało pięć zawodniczek!

Powołania otrzymały:

1. Konert Wiktoria;
2. Ciszewska Dominika;
3. Klimaszewska Amelia;
4. Rupacz Julia;
5. Chrzanowska Natalia;

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym sezonie Wojewódzkie Kadry rywalizujące w kategorii U-15(roczniki 2008 i 2009) rozegrają cztery turnieje makroregionalne, z których dwa rozgrywane zostaną jesienią, a kolejne dwa wiosną. Do naszego makroregionu przynależą drużyny z Warmińsko-Mazurskiego ZPN, Pomorskiego ZPN, Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz Podlaskiego ZPN. W czasie każdego z turniejów zespoły rywalizować będą ze sobą na zasadzie rozgrywek „każdy z każdym”.

Kobieca Kadra Podlaskiego ZPN-u, pierwszy turniej ukończyła z 6 punktami, dzięki czemu zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli.

Celem rozgrywek jest popularyzacja i upowszechnianie piłki nożnej kobiet w Polsce, podniesienie poziomu wyszkolenia zawodniczek, sportowa rywalizacja drużyn dziewcząt na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej i wyłonienie najlepszego Wojewódzkiego ZPN piłki kobiecej w Polsce w sezonie 2019/2020. Rozgrywki wojewódzkie prowadzą Komisje ds. Rozgrywek/Komisje ds. Piłkarstwa Kobiecego w danym ZPN, a półfinały oraz turniej finałowy prowadzone są przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

Wszystkim powołanym zawodniczkom gratulujemy!

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz