• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające zawodników biorących udział w zawodach pływackich, którzy wskakują do wody w Parku Wodnym, w tle pod oknem duża grupa widzów

35 kobiet i 84 mężczyzn reprezentujących 26 klubów z Polski, Ukrainy i Litwy zmierzyło się podczas Pływackiego Łomżingu! Puchar Polski Masters odbył się 8 października w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży.

 

Prawo startu w zawodach mieli zawodnicy 20 lat i starsi posiadający licencję PZP oraz osoby niezrzeszone bez przynależności klubowej. Zawody podzielone były na kategorie kobiet i mężczyzn oraz wiekowe. Każdy zawodnik mógł uczestniczyć w trzech konkurencjach indywidualnie i w jednej sztafecie: 400m stylem dowolnym, 50m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym lub dowolnym, 100m stylem zmiennym, motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym oraz sztafeta 4x50m stylem dowolnym.


Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, a sześciu najlepszych zawodników w kategorii open za sumę dwóch startów w punktacji FINA otrzymało puchary i nagrody niespodzianki.

 

Organizatorem mistrzostw było stowarzyszenie iSwim przy współpracy z Podlaskim Okręgowym Związkiem Pływackim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Miastem Łomża oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

Wyniki zawodów opublikowane są na stronie www.livetiming.pl

 

 

Park Wodny, zawodnicy płyną w wodzie, przy brzegu niecki basenowej sti trener, w tle widzowie pod oknem

 

 

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz