• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstyawiające medal 6. biegu pko charytatywnego, w tle grupa osób biegnie po bieżni stadionu

 

24 września na Stadionie Miejskim w Łomży 94 dzieci oraz 185 dorosłych wystartowało w 6. PKO Biegu Charytatywnym! Zawody odbywały się jednocześnie na 12. Stadionach w Polsce. W tym roku w zamian za zaangażowanie uczestników Fundacja PKO Banku Polskiego wesprze finansowo psychiatrię i psychologię dziecięcą.

 

Zadaniem pięcioosobowych sztafet osób dorosłych było pokonanie jak najwięcej okrążeń na bieżni w czasie jednej godziny. Zmiana odbywała się po przekazaniu pałeczki. Najlepszy wynik osiągnęła drużyna mieszana The Best Dąbrowski Team, która przebiegła 48 okrążeń i 275 metrów! Wśród panów najlepszym rezultatem może pochwalić się Akademia Sportu Medyk I – 45 okrążeń i 360 metrów. Najlepsza drużyna żeńska to Akademia Sportu Medyk WMN – 32 okrążenia i 55 metrów. W rankingu ogólnopolskim Łomża uplasowała się na 4. miejscu z wynikiem 1328 okrążeń  i 815 metrów.

 

zdjęcie przedstawiające zwycięzców 6. pko biegu charytatywnego i dyrektora MOSiR na scenie na murawie stadionu

 

Po biegu sztafet na starcie pojawiły się dzieci w wieku 1-13 lat, które w swoich kategoriach wiekowych pokonały odpowiednio 100m, 200m i 400m.

 

zdjęcie przedstawiające dzieci biegnące po bieżni na stadionie

 

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale.

 

Nagrodzony został także najlepszy zespół kibiców. Zwycięska drużyna mogła wskazać dodatkowy, dowolny cel charytatywny, na który Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. złotych. Środki te przekazane zostaną na pomoc dla Filipka Nowackiego- dwuletniego chłopca chorego na SMA.

 

Ambasadorem sobotniego biegu w Łomży był Paweł Korzeniowski – pływak, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Europy, olimpijczyk- który aktywnie kibicował zawodnikom.

 

Jeśli brałeś udział w biegu, możesz bezpłatnie pobrać swoje zdjęcia zrobione podczas wydarzenia. Wystarczy wpisać swój numer startowy w wyszukiwarkę na stronie https://pko.pic2go.pl/

 

zdjęcie przedstawiające grupę osób biegnącą po bieżni stadionu i wolontariuszy stojących z medalami do wreczenia na mecie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  27

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  125

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz