• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

grafika przedstawiającą grupę osób startującą do biegu na bieżni

BiegamBoLubię to bezpłatne zajęcia na bieżniach lekkoatletycznych w ponad 100. lokalizacjach w Polsce pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdą środę o 18.30 na Stadion Miejski w Łomży!

 

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna kształtuje charakter, zdrowe nawyki i jest podstawą dobrego życia. Bieganie to najprostsza forma ruchu. Zgodnie z ideą BiegamBoLubię ludzie dzielą się na tych, którzy biegają i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą biegać.

 

7 września wznowione zostają po przerwie wakacyjnej treningi BBL na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd. Zajęcia odbywać się w środy o godzinie 18.30 aż do listopada. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział - załóż wygodne obuwie sportowe i po prostu przyjdź! Podczas godzinnych zajęć, oprócz treningów biegowych, wykonywane będą różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Osoby poniżej 16. roku życia muszą być pod opieką dorosłych.

 

Więcej informacji u trenerów: Damian Kwiatkowski i Paweł Grygo oraz na oficjalnym fanpage BBL Łomża https://www.facebook.com/Biegam-Bo-Lubi%C4%99-%C5%81om%C5%BCa-2656563414370549/?ref=page_internal

 

__________________________________________________

Akcja stadionowa BiegamBoLubię jest okrętem flagowym warszawskiej fundacji Wychowanie przez Sport. Prezesem fundacji jest Paweł Januszewski – były mistrz Europy w biegu na 400 m ppł. W Radzie Fundacji zasiada m.in. Artur Partyka – wicemistrz olimpijski w skoku wzwyż (1996).

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  50

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  113

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz