• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Na zdjęciu są trzy osoby, w centrum stoi Dyrektor MOSiR Łomża, po bokach ma wyróżnione zawodniczki, które trzymają otrzymane nagrody rzeczowe i statuetki.

W środę 16 lutego w Hali Kultury na Starym Rynku, odbyło się oficjalne wręczenie Łomżyńskich Laurów Sportowych. Nagroda ta, to specjalne wyróżnienie Prezydenta Łomży za osiągnięte w minionym roku wyniki sportowe. 


Uroczystość zgromadziła w jednym miejscu najzdolniejszych sportowców z naszego miasta, którzy nagradzani byli w ośmiu kategoriach tj: Sportowiec, Drużyna, Trener, Inne osiągnięcia sportowe, Całokształt, Talent, Postęp oraz Sponsor. 


Drużyna dziewcząt MOSiR Łomża może pochwalić się aż trzeba reprezentantkami, które odebrały gratulacje, wyróżnienia i nagrody rzeczowe z rąk Prezydenta Łomży- Mariusza Chrzanowskiego i Wicemarszałka Województwa Podlaskiego- Marka Olbrysia.


W kategorii „Talent” wyróżnione zostały Oliwia Lubak oraz Zuzanna Kowalczyk, natomiast Wiktoria Konert odebrała statuetkę w kat. „Postęp”. Cała trójka regularnie otrzymuje powołania do piłkarskiej kadry województwa podlaskiego, a dwie z nich doczekały się wyróżnienia w postaci powołania na Letnią i Zimową Akademię Młodych Orłów, na którą Polski Związek Piłki Nożnej powołuje wyłącznie 80 dziewcząt z całej Polski.

Raz jeszcze gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli cieszyć się kolejnymi sukcesami naszych lokalnych drużyn i sportowców!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  74

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz