• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Zdjęcie podzielone na dwie części. Po lewej widać piłkarkę w dresie składającą się do strzału. Na nią naniesiony jest od góry do dołu ciąg napisów "Konert Wiktoria". Po prawej napis "Zimowa akademia młodych orłów". W prawym górnym rogu logo Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kolejne już wyróżnienie spłynęło do naszego klubu, tym razem chodzi o powołanie Wiktorii Konert na zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów 2022 - turnus dziewcząt z rocznika 2008/09.


Wiktoria znalazła się wśród 80 najbardziej uzdolnionych dziewcząt z całej Polski i w dniach 06-12.02.2022 r. będzie trenować w Siedlcach pod okiem trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to kolejne już powołanie dla przedstawicielki naszego klubu, wcześniej uwagę szkoleniowców z PZPN-u, zwracały między innymi Oliwia Lubak i Anna Popkowska.


Przypomnijmy, że Zimowa Akademia Młodych Orłów to zgrupowania dla najlepszych młodych polskich piłkarzy i piłkarek organizowane od 2014 roku przez Polski Związek Piłki Nożnej. Przed nami kolejna już edycja tego przedsięwzięcia. Zgrupowania są częścią projektu Akademii Młodych Orłów realizowanego od kilku lat przez PZPN. Więcej informacji o AMO można znaleźć na stronie internetowej:https://www.laczynaspilka.pl/amo.


Gratulacje dla Wiktorii, trenerów, rodziców oraz koleżanek z drużyny, dzięki którym miała możliwość wskoczenia na poziom, który obecnie prezentuje!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz