zawodnicy turnieju tenisa ziemnego na kortach tenisowych, z pucharami i rakietami w dłoniach
Aktywnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze turnieju, mecze rozgrywane w duchu fair play- tak właśnie minęła ostatnia niedziela wakacji na kortach przy ulicy Zjazd. Zwycięską parą MOSiR Łomża Cup o puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży została Aleksandra Durzyńska i Wiktor Kosowski! Turniej rozgrywany był pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża.

MOSiR Łomża Cup rozgrywany był systemem grupowym, co umożliwiło tenisistom rozegranie co najmniej dwóch pojedynków, a więc pierwszy przegrany mecz nie eliminował pary deblowej z turnieju.

W półfinałach zawodów Aleksandra Durzyńska/ Wiktor Kosowski 6/4 6/2 ograli Karola Bikowskiego i Krzysztofa Pałuskę, natomiast  Tomasz Waldziński i Wojciech Bubień 6/4 7/5 wygrali z Jarosławem Kotowskim i Mariuszem Sierzputowskim.

W finale Aleksandra z Wiktorem 6/4 5/7 10/4 pokonali Tomasza Waldzińskiego i Wojciecha Bubienia.

Klasyfikacja końcowa MOSiR Łomża Cup:

I m-ce Aleksandra Durzyńska/ Wiktor Kosowski

II m-ce Tomasz Waldziński/ Wojciech Bubień

III m-ce Mariusz Sierzputowski/ Jarosław Kotowski  ex aequo Karol Bikowski/ Krzysztof Pałuska

IV m-ce Marcin Czerwiński/  Artur Skrodzki ex aequo

V m-ce Piotr Werdyński/ Bartłomiej Biedrzycki

Puchary i medale wręczył Andrzej Modzelewski- dyrektor MOSiR w Łomży, gratulując zawodnikom pasji do tego szlachetnego sportu i życząc sukcesów.