Udany sezon na łomżyńskim lodowisku
W sezonie 2018/2019 lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej w Łomży cieszyło się dużą popularnością, zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Z obiektu w okresie od 19 grudnia do 24 lutego skorzystało 12 036 mieszkańców i turystów.
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża



















