Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Wyniki II Grand Prix Łomży w pływaniu w ramach Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów II Grand Prix Łomży w pływaniu w ramach Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

WYNIKI II GRAND PRIX ŁOMZY W RAMACH ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

08.12.2012 r.

 

PRZEDSZKOLAKI

 

Styl dowolny

 

Nr

Imię i Nazwisko

Czas

Miejsce

1

Lena Głębocka

11;55

1

2

Kinga Krukowska

14;92

2

3

Łukasz Kłak

15;64

3

4

Wiktor Czerwonko

16;79

4

5

Ola Wawrzyniak

16;90

5

6

Kaja Żyjewska

21;90

6

7

Ola Zaremba

21;96

7

8

Bartosz Jabłoński

22;67

8

9

Aleksandra Łada

25;50

9

10

Aleksander Gorzęba

27;24

10

11

Aleks Ługowski

34;21

11

12

Maja Wronowska

36;17

12

13

Adrian Konopka

36;39

13

 

SZKOŁA SPECJALNA

 

Styl dowolny

 

Kategoria – DZIEWCZĘTA STARSZE

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Paulina Duchnowska

Szkoła Specjalna

49;61

1

 

 

Styl dowolny

 

Kategoria – CHŁOPCY MŁODSI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Dawid Zakrzewski

Szkoła Specjalna

29;43

1

1

Wojciech Rudnicki

31;50

2

2

Marcin Charko

39;34

3

 

 

Styl dowolny

 

Kategoria – CHŁOPCY SRTARSI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Kamil Chętnicki

Szkoła Specjalna

20;58

1

2

Łukasz Bogusz

21;08

2

3

Adam Dąbrowski

24;80

3

4

Patryk Walczyk

24;92

4

5

Paweł Suchodoła

25;42

5

6

Damian Pucyk

27;32

6

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Styl dowolny

 

Kategoria – DZIEWCZĘTA kl. I – II

 

Tor

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Julia Kozak

UKS Butterfly

21;97

1

2

Wiktoria Urbańska

UKS Butterfly

22;38

2

3

Inga Woronowicz

UKS Butterfly

23;08

3

4

Agata Gołaszewska

UKS Butterfly

24;98

4

5

Alicja Sówka

ORKA Ostrów Maz.

25;86

5

6

Sandra Werner

ORKA Ostrów Maz.

26;69

6

7

Gabrysia Wawrzyniak

UKS Butterfly

27;27

7

8

Nikola Wieryszko

 

27;37

8

9

Lena Głębocka

Rekiny MOSIR Łomża

28;55

9

10

Natalia Bikowska

Rekiny MOSIR Łomża

28;74

10

11

Anna Czerwińska

UKS Butterfly

31;57

11

12

Aleksandra Cymek

Rekiny MOSIR Łomża

31;74

12

13

Łucja Wójcik

ORKA Ostrów Maz.

31;90

13

14

Maja Karwowska

ORKA Ostrów Maz.

32;49

14

15

Weronika Jankowska

 

35;27

15

16

Wiktoria Mindak

 

36;41

16

17

Karolina Głębocka

UKS Butterfly

36;65

17

 

Styl dowolny

 

Kategoria – CHŁOPCY kl. I – II

 

Tor

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Filip Kosiński

UKS Butterfly

18;45

1

2

Jan Mączyński

ORKA Ostrów Maz.

22;08

2

3

Kacper Czaplicki

UKS Butterfly

22;55

3

4

Bartek Cieśluk

ORKA Ostrów Maz.

22;97

4

5

Dawid Kosiński

UKS Butterfly

24;39

5

6

Olek Gietek

UKS Butterfly

25;38

6

7

Kacper Piórkowski

ORKA Ostrów Maz.

27;58

7

8

Lena Głębocka

Rekiny MOSIR Łomża

27;87

8

9

Bartosz Wrzosek

ORKA Ostrów Maz.

29;93

9

10

Maciek Lemański

UKS Butterfly

29;65

10

11

Dominik Skawski

Rekiny MOSIR Łomża

30;86

11

12

Mikołaj Kuskowski

Rekiny MOSIR Łomża

36;81

12

 

Styl grzbietowy

 

Kategoria – DZIEWCZĘTA kl. I – II

 

Tor

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Julia Kozak

UKS Butterfly

21;86

2

2

Wiktoria Urbańska

UKS Butterfly

24;87

1

3

Agata Gołaszewska

UKS Butterfly

25;03

3

4

Gabrysia Wawrzyniak

UKS Butterfly

26;63

4

5

Alicja Sówka

ORKA Ostrów Maz.

27;28

5

6

Inga Woronowicz

UKS Butterfly

27;49

6

7

Natalia Bikowska

Rekiny MOSIR Łomża

29;09

7

8

Maja Karwowska

UKS Butterfly

29;17

8

9

Anna Czerwińska

UKS Butterfly

30;21

9

10

Karolina Głębocka

UKS Butterfly

30;99

10

11

Kina Dziemirska

UKS Butterfly

33;80

11

12

Iga Perkowska

Rekiny MOSIR Łomża

56;00

12

 

 

Styl dowolny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. I – II

 

Tor

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Filip Kosiński

UKS Butterfly

20;56

1

2

Olek Gietek

UKS Butterfly

23;99

2

3

Dawid Kosiński

UKS Butterfly

26;55

3

4

Kacper Czaplicki

UKS Butterfly

27;32

4

5

Dominik Skawski

Rekiny MOSIR Łomża

28;95

5

6

Bartek Cieśluk

ORKA Ostrów Maz.

29;40

6

7

Wiktor Lemański

Rekiny MOSIR Łomża

38;97

7

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Styl dowolny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. III - IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Zuzanna Zych

SP7

42;35

1

2

Aleksandra Czerwińska

SP7

42;98

2

3

Ola Sówka

ORKA Ostrów Maz.

44;32

3

4

Maja Sołowińska

ORKA Ostrów Maz.

46;07

4

5

Justyna Wysk

UKS Butterfly

48;18

5

6

Aleksandra Korytkowska

Rekiny MOSIR Łomża

50;06

6

7

Iza Zadroga

ORKA Ostrów Maz.

54;81

7

8

Kasia Głębocka

 

01:06:43

8

9

Patrycja Konopka

Rekiny MOSIR Łomża

01:12:32

9

 

 

Styl dowolny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. III – IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Paweł Daniszenko

SP7

42;79

1

2

Aleksander Modzelewski

SP7

43;10

2

3

Mateusz Kamiński

SP7

45;60

3

4

Piotr Orsicz

SP7

48;42

4

5

Paweł Góralski

UKS Butterfly

50;36

5

6

Igor Szabłowski

ORKA Ostrów Maz.

52;20

6

7

Wiktor Sęk

UKS Butterfly

57;55

7

8

Kacper Piaszczyk

Rekiny MOSIR Łomża

58;78

8

9

Kacper Szatanek

ORKA Ostrów Maz.

01:06:43

9

10

Maciek Lemański

 

01:08:31

10


 

Styl klasyczny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. III - IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Aleksandra Czerwińska

SP7

50;01

1

2

Wiktoria Mamczyc

SP7

51;92

2

3

Zofia Trojanowska

SP7

53;73

3

4

Ola Sówka

ORKA Ostrów Maz.

54;84

4

5

Zuzanna Święcka

SP7

57;12

5

6

Aleksandra Rumińska

SP7

57;68

6

7

Maja Sołowińska

ORKA Ostrów Maz.

57;95

7

8

Aleksandra Klemczak

Rekiny MOSIR Łomża

01:03:29

8

9

Marta Obiedzińska

UKS Butterfly

01;04;78

9

10

Laura Radziuk

SP7

1;08;29

10

11

Izabela Czerwonko

 

1;08;53

11

12

Julia Łuba

SP7

1;17;50

12

 

Styl klasyczny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. III - IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Aleksander Modzelewski

SP7

56;06

1

2

Jakub Gronostajski

SP7

56;63

2

3

Dawid Filipkowski

SP7

57;41

3

4

Kacper Szatanek

ORKA Ostrów Maz.

1;07;02

4

5

Filip Wałkuski

SP7

1;15;09

5

 

Styl grzbietowy

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. III – IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Justyna Wysk

UKS Butterfly

46;95

1

2

Pola Grzech

SP7

47;61

2

3

Wiktoria Mamczyc

SP7

50;48

3

4

Aleksandra Korytkowska

Rekiny MOSIR Łomża

54;29

4

5

Zuzanna Zych

SP7

54;36

5

6

Laura Radziuk

SP7

54;46

6

7

Aleksandra Klemczak

Rekiny MOSIR Łomża

56;91

7

8

Zofia Trojanowska

SP7

57;11

8

9

Zuzanna Święcka

SP7

58;08

9

10

Julia Łuba

SP7

1;00;30

10

11

Patrycja Konopka

Rekiny MOSIR Łomża

1;02;24

11

12

Kasia Głębocka

 

1;14;68

12

13

Jadwiga Danelczyk

ORKA Ostrów Maz.

1;15;26

13

 

Styl grzbietowy

 

Kategoria – CHŁOPCY kl. III -IV

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Paweł Daniszenko

SP7

52;14

1

2

Piotr Orsicz

SP7

53;56

2

3

Mateusz Kamiński

SP7

54;79

3

4

Jakub Gronostajski

SP7

56;17

4

5

Paweł Góralski

UKS Butterfly

57;97

5

6

Szymon Obrycki

SP7

1;00;77

6

7

Kacper Piaszczyk

Rekiny MOSIR Łomża

1;00;87

7

8

Wiktor Sęk

UKS Butterfly

1;04;83

8

9

Maciek Lemański

UKS Butterfly

1;16;05

9

10

Patryk Pisarski

Rekiny MOSIR Łomża

1;16;93

10

 

Styl dowolny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. V– VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Anna Modzelewska

SP7

33;69

1

2

Marta Janczewska

UKS Butterfly

35;68

2

3

Paulina Jarmoluk

ORKA Ostrów Maz.

36;33

3

4

Izabela Konopko

UKS Butterfly

44;25

4

5

Michel Parzych

UKS Butterfly

44;96

5

6

Magda Zubrycka

Rekiny MOSIR Łomża

48;59

6

7

Oliwia Zarańska

Rekiny MOSIR Łomża

49;78

7

8

Justyna Piątek

Rekiny MOSIR Łomża

55;81

8

9

Natalia Ożarowska

Rekiny MOSIR Łomża

1;00;24

9

 

Styl dowolny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. V– VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Mikołaj Jasionowski

ORKA Ostrów Maz.

34;61

1

2

Łukasz Zaczkowski

ORKA Ostrów Maz.

35;39

2

3

Konrad Suchta

ORKA Ostrów Maz.

36;43

3

4

Dawid Trzeciak

MTS Zambrów

37;69

4

5

Maciek Banach

UKS Butterfly

37;95

5

6

Filip Kuliś

 

37;99

6

7

Kacper Kutny

UKS Butterfly

38;40

7

8

Klaudia Jatczyk

 

38;49

8

9

Jakub Gutowski

Rekiny MOSIR Łomża

42;06

9

10

Bartosz Radomski

ORKA Ostrów Maz.

43;93

10

11

Kuba Kozak

UKS Butterfly

44;38

11

12

Norbert Dabkowski

UKS Butterfly

46;55

12

13

Michał Grabowski

Rekiny MOSIR Łomża

47;06

13

14

Hubert Borawski

Rekiny MOSIR Łomża

48;30

14

15

Julian Pieciak

Rekiny MOSIR Łomża

50;47

15

16

Piotr Dudziński

Rekiny MOSIR Łomża

55;57

16



Styl klasyczny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. V - VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Marta Janczewska

UKS Butterfly

44;84

1

2

Ania Modzelewska

 

45;33

2

3

Izabela Konopko

UKS Butterfly

51;09

3

4

Michel Parzych

UKS Butterfly

51;33

4

5

Weronika Lewkowska

SP7

1;02;77

5

6

Natalia Ożarowska

Rekiny MOSIR Łomża

1;06;57

6

 

 

Styl klasyczny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. V - VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Konrad Suchta

ORKA Ostrów Maz.

44;63

1

2

Jakub Gutowski

Rekiny MOSIR Łomża

45;76

2

3

Łukasz Zaczkowski

ORKA Ostrów Maz.

46;00

3

4

Adrian Tymiński

 

49;15

4

5

Maciek Banach

UKS Butterfly

52;06

5

6

Michał Grabowski

 

52;07

6

7

Norbert Dąbkowski

UKS Butterfly

52;70

7

8

Bartosz Radomski

ORKA Ostrów Maz.

56;65

8

Styl grzbietowy

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. V – VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Julia Gałązka

MTS Zambrów

41;36

1

2

Paulina Jarmoluk

ORKA Ostrów Maz.

47;63

2

3

Klaudia Jadczak

ORKA Ostrów Maz.

48;33

3

4

Oliwia Zarańska

Rekiny MOSIR Łomża

50;47

4

5

Magda Zubrycka

Rekiny MOSIR Łomża

51;36

5

6

Weronika Lewkowska

SP7

58;68

6

7

Aleksandra Pieńkowska

Rekiny MOSIR Łomża

1;04;73

7

Styl grzbietowy

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. V – VI

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Mikołaj Jasionowski

ORKA Ostrów Maz.

41;37

1

2

Kacper Kutny

UKS Butterfly

44;94

2

3

Dawid Trzeciak

MTS Zambrów

47;16

3

4

Kuba Kozak

UKS Butterfly

47;57

4

5

Adrian Tymiński

ORKA Ostrów Maz.

49;17

5

6

Hubert Borawski

Rekiny MOSIR Łomża

55;37

6

 

GIMNAZJUM

 

Styl dowolny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. I - III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Idalia Świedzińska

ORKA Ostrów Maz.

32;56

1

2

Anna Żychowska

Gimnazjum Nr 1 Zambrów

33;23

2

3

Milena Rybak

ORKA Ostrów Maz.

35;37

3

4

Ewa Zalewska

ORKA Ostrów Maz.

36;80

4

5

Ola Czajkowska

PG1

39;20

5

6

Paulina Dąbrowska

Rekiny MOSIR Łomza

41;36

6

7

Aleksandra Sobocińska

PG1

42;44

7

8

Anita Waszczuk

Rekiny MOSIR Łomża

43;75

8

9

Agnieszka Wysk

PG1

45;34

9

10

Paulina Tryc

PG1

51;09

10

 Styl dowolny

 

Kategoria – CHŁOPCY kl. I -III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Igor Nowacki

ORKA Ostrów Maz.

29;08

1

2

Klaudiusz Siwek

ORKA Ostrów Maz.

31;13

2

3

Krystian Świder

ORKA Ostrów Maz.

31;34

3

4

Adam Dziedzic

PG1

31;45

4

5

Igor Kołakowski

PG1

32;37

5

6

Michał Kapelewski

PG1

32;41

6

7

Cezary Lutrzykowski

PG1

34;43

7

8

Paweł Kwiatkowski

PG1

34;83

8

9

Igor Przywoźny

ORKA Ostrów Maz.

35;05

9

10

Artur Niksa

Katolickie Gimnazjum

35;49

10

11

Patryk Plona

PG1

35;95

11

12

Łukasz Kurpiewski

PG1

36;74

12

13

Mateusz Kostera

Rekiny MOSIR Łomża

37;08

13

14

Patryk Deluga

ORKA Ostrów Maz.

38;97

14

15

Mateusz Bikowski

Rekiny MOSIR Łomża

39;17

15

16

Mateusz Karpowski

 

40;52

16

17

Jakub Bączek

Rekiny MOSIR Łomża

40;78

17

18

Sylwester Gosk

PG1

43;53

18

19

Bartosz Witkowski

PG1

43;72

19

20

Łukasz Karwowski

PG1

44;18

20

21

Marcin Baczewski

Rekiny MOSIR Łomza

52;65

21

 

Styl klasyczny

 

Kategoria - DZIEWCZĘTA kl. I - III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Ewa Zalewska

ORKA Ostrów Maz.

49;72

1

2

Izabela Wojewoda

PG1

52;78

2

3

Dominika Dębińska

PG1

56;40

3

 

 

Styl klasyczny

 

Kategoria - CHŁOPCY kl. I - III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Igor Kołakowski

PG1

41;01

1

2

Artur Niksa

Katolickie Gimnazjum

41;26

2

3

Adam Truchel

ORKA Ostrów Maz.

41;66

3

4

Krystian Świder

ORKA Ostrów Maz.

41;77

4

5

Igor Przywoźny

ORKA Ostrów Maz.

44;13

5

6

Mateusz Bikowski

Rekiny MOSIR Łomza

48;26

6

7

Błażej Mazurek

PG1

48;35

7

8

Adam Długozima

PG1

48;85

8

9

Cezary Lutrzykowski

PG1

48;99

9

10

Adam Dziedzic

PG1

49;52

10

11

Mateusz Tyszka

PG1

54;10

11

12

Jakub Bączek

Rekiny MOSIR Łomża

54;85

12

13

Łukasz Kurpiewski

PG1

57;87

13

Styl grzbietowy

 

Kategoria – DZIEWCZĘTA kl. I - III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Anna Zychowska

Gimnazjum Nr 1 Zambrów

38;16

1

2

Idalia Świedzińska

ORKA Ostrów Maz.

38;17

2

3

Paulina Dąbrowska

Rekiny MOSIR Łomża

39;17

3

4

Milena Rybak

ORKA Ostrów Maz.

43;20

4

5

Aleksandra Gosk

Gimnazjum Nr 1 Zambrów

43;50

5

6

Aleksandra Sobocińska

PG1

47;00

6

7

Anita Waszczuk

Rekiny MOSIR Łomża

47;37

7

8

Klaudia Skorulska

PG1

48;35

8

9

Klaudia Jermacz

PG1

56;41

9

10

Paulina Tryc

PG1

58;31

10

11

Ola Czajkowska

PG1

1;00;02

11

 

Styl grzbietowy

 

Kategoria – CHŁOPCY kl. I - III

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

1

Igor Nowacki

ORKA Ostrów Maz.

35;14

1

2

Kamil Dąbrowski

Katolickie Gimnazjum

37;75

2

3

Klaudiusz Siwek

ORKA Ostrów Maz.

38;87

3

4

Adam Truchel

ORKA Ostrów Maz.

39;39

4

5

Tomasz Lubiecki

PG1

41;12

5

6

Michał Kapelewski

PG1

41;74

6

7

Paweł Kwiatkowski

PG1

44;60

7

8

Mateusz Kostera

Rekiny MOSIR Łomża

46;49

8

9

Bartosz Witkowski

PG1

55;33

9

10

Adam Długozima

Rekiny MOSIR Łomża

57;88

10

 

SZTAFETA GIMNAZJUM kl. I – III

 

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła/Nazwa klubu

Czas

Miejsce

 

 

1

Isalia Świedzińska

PUKS ORKA Ostrów Maz.

 

1;02;10

 

1

Ewa Zalewska

Igor Nowacki

Klaudiusz Siwek

 

 

2

Milena Rybak

 

PUKS ORKA Ostrów Maz.

 

1;04;63

 

2

Klaudia Jadczak

Igor Przywoźny

Krystian Świder

 

 

 

3

Ola Czajkowska

PG1 Łomża

 

1;07;82

 

3

Aleksandra Sobocińska

Adam Dziedzic

Igor Kołakowski

 

 

4

Mateusz Tyszka

 

PG1 Łomża

1;15;50

 

4

Daria Dybińska

Agnieszka Wysk

Cezary Lutrzykowski

 

 

 

5

Paulina Dąbrowska

Rekiny MOSIR Łomża

1;15;63

5

Anita Waszczuk

Mateusz Bikowski

Jakub Bączek

 

6

 

Tomasz Lubiecki

PG1

1;17;37

 

6

Izabela Wojewoda

Klaudia Jermacz

Michał Kapelewski

 

 

 

7

Justyna Piątek

Rekiny MOSIR Łomża

1;18;52

 

7

Magda Zubrycka

Mateusz Karwowski

Mateusz Kostera

 

 

2012-12-11 14:55 Opublikował: Maciej Jankowski

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.