Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Kontakty

Kontakty

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża

Tel./FAX: 86 215 06 05

NIP: 718-21-02-536

 sekretariat@mosir.lomza.pl

 

WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR:

Sekretariat MOSiR: 86 215 06 05, 86 216 26 01

Pływalnia ul. Niemcewicza 17A: 86 216 01 08

Park Wodny ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: 86 218 06 92

Obiekt noclegowy HOSTEL ul. Zjazd 18: 86 216 34 27

Stadion Miejski ul. Zjazd 18: 86 215 00 12 

Orlik 2012 ul. Katyńska 3: 728 998 317 

Port Łomża ul. Żydowska 10: 784 001 446/86 223 72 67



DYREKTOR

Lp. Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1. Andrzej Modzelewski Dyrektor sekretariat@mosir.lomza.pl 86 215 06 05


GŁÓWNY KSIĘGOWY

Lp.

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1. Marian Czarkowski Główny ksiegowy mczarkowski@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew. 104

696 194 654


DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Lp.

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1,

Krystyna Łukasiuk

Kierownik DAG

klukasiuk@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

784 001 467

 

2.

Anna Sachmacińska

Z-ca Kierownika DAG

asachmacinska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05


3.

Teresa Witkowska

Pomoc administracyjna

twitkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

4.

Monika Grygo

Pomoc administracyjna

 

86 215 06 05

5.

Janusz Iwanowiec

Kierowca

 -

694 138 749

86 215 06 05

6. Andrzej Brzostek Kierowca  - 798 481 377


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Lp.

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1.

Anna Malinowska

Starszy księgowy

malinowska.a@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.104

2.

Justyna Rychter

Specjalista ds. płac

jrychter@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

3.

Bożena Żukowska

Pomoc administracyjna

 -

86 215 06 05

 

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1.

Kamil Walczyk

Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

kwalczyk@mosir.lomza.pl

696 198 988

86 215 06 05 wew.102

2.

Maciej Jankowski

Specjalista d/s turystyki i rekreacji

mjankowski@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

86 216 26 01

3.

Marcin Marzec

Specjalista d/s organizacji imprez

mmarzec@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

wew.102

86 216 26 01

4.

Katarzyna Zawada

Kontakt dla mediów

kzawada@mosir.lomza.pl

784 239 655 

5.

Katarzyna Piwowarska     

Instruktor dyscypliny sportu

imprezy@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

wew.102

86 216 26 01

6.

Rafał Ruszczyk

Pomoc administracyjna

imprezy@mosir.lomza.pl

 


KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1.

Karol Szmit

Kierownik - Gospodarz Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

stadion@mosir.lomza.pl

784 033 965

86 215 00 12

2.

Beata Godlewska

Z-ca Kierownika Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych ds. zarządzania Hostelem

hostel2@mosir.lomza.pl

792 872 412

86 216 34 27 


3. Krzysztof Trzcinka

Animator Orlika/Instruktor Dyscypliny Sportu

stadion@mosir.lomza.pl 602 778 563

 

KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1.

Wojciech Samselski

Kierownik Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

pm2-kierownik@mosir.lomza.pl

 694 138 712

 86 218 06 92

2.

Dariusz Dobrzycki

Z-ca Kierownika Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

plywalnia1@mosir.lomza.pl 

696 190 311

86 216 01 08

3. Artur Szymanowski
Pomoc administracyjna - sprawy administracyjne  arturs@mosir.lomza.pl

86 216 01 08

 

SPECJALISTA D/S KADR

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1.

Alicja Leszczyńska

Specjalista ds. kadr

kadry@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.105


2.

Sylwia Wysocka

Specjalista ds. kadr

swysocka@mosir.lomza.pl

 

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. BHP

Lp.

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

telefon

1. Tomasz Tyl Główny Specjalista ds. BHP ttyl@mosir.lomza.pl

604 114 148

86 215 06 05

 

ŁOMŻYŃSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

606 376 638 - Krzysztof Trzcinka

ZAJĘCIA FITNESS / AKTYWNE 50+

510-974-111 - Natalia Kuczyńska

509-981-967 - Katarzyna Piwowarska

 

INSTRUKTORZY PŁYWANIA

605 072 461 - Instruktor - Janusz Krasowski

508 569 811 - Instruktor - Bartosz Kutny

516 506 955 - Instruktor - Piotr Mieczkowski

512 035 831 - Instruktor Marcin Mocarski

506 463 092 - Instruktor - Rafał Poreda

531 331 990 - Instruktor Sandra Poreda

505 860 926 - Instruktor - Daniel Pupek

507 071 508 - Instruktor - Janusz Pupik

798 608 673 - Instruktor - Arkadiusz Rutkowski

500 141 680 - Instruktor - Paweł Sikora

664 095 152 - Instruktor pływania oraz korektywy w wodzie: Kamil Karpik


INSTRUKTOR AQUA FITNESS 

531 331 990 - Sandra Poreda
2013-03-04 12:11 Opublikował: Maciej Jankowski

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.