Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Rajd rowerowy w niedzielę 31 maja 2015 r. ! Start z Portu Łomża ! Zapraszamy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 31 maja.
więcej

Wodny Turniej Rodzin już 31 maja !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z okazji Dnia Dziecka serdecznie zaprasza całe rodziny na Wodny Turniej Rodzinny, który odbędzie się 31 maja 2015 r., godzinach 12:00 – 14:00 na Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

III Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków za nami !!!

foto
W piątek 22 maja 2015 roku przy pięknej, słonecznej pogodzie na Stadionie Miejskim w Łomży odbyła się III Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Francuscy pasjonaci w Hostelu MOSiR.

foto
Remy Alain – niesamowity człowiek, zawitał w tym tygodniu do Hostelu MOSiR w Łomży. Zauroczeni jesteśmy jego pasją, uporem, siłą i odwagą.
więcej

Mistrzostwa województwa podlaskiego juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce w Łomży za nami

foto
17 maja 2015 roku po raz trzeci w naszym mieście, na Stadionie Miejski w Łomży odbyły się Mistrzostwa województwa podlaskiego juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce im. Tadeusza Susoła. Ponad 500 zawodników z 22 klubów i szkół z województwa podlaskiego i mazowieckiego, wzięło udział w zawodach lekkoatletycznych.
więcej

"Noc Muzeów" w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu cieszyła się dużym powodzeniem !

foto
Noc Muzeów w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu, która odbyła się w sobotę 17 maja w godzinach 19:00-22:00 cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Łomży. W ciągu 3 godzin Izbę odwiedziło kilkadziesiąt osób, które z wielkim zainteresowaniem oglądały wystawę.
więcej

NO LONGER MUSIC gościnnie w Hostelu MOSiR

foto
W dniu 13 maja 2015 roku w Hostelu MOSiR gościliśmy muzyków i wykonawców międzynarodowego zespołu NO LONGER MUSIC.
więcej

Noc Muzeów razem z MOSiR w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu ! 16 maja 19:00-22:00 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży do zwiedzania Izby Historii Łomżyńskiego Sportu w ramach Łomżyńskiej NOCY MUZEÓW.
więcej

Wiosenna promocja na wynajęcie kajaków oraz kanadyjek w Porcie Łomża !

foto
Miejski Ośrodek sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży do skorzystania z promocji na wynajęcie sprzętu wodnego w Porcie Łomża.
więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Porcie Łomża i Pływalni Miejskiej Nr 2

foto
W miniony weekend na obiektach zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ponownie odbyły się imprezy w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W czwartek i piątek odbyły się one na Stadionie Miejskim i w Miasteczku Ruchu Drogowego, natomiast na sobotę i niedzielę w Porcie Łomża i Pływalni Miejskiej Nr 2.
więcej

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów młodszych w LA im.Tadeusza Susoła! 17 maja!

foto
17 maja 2015 roku na Stadionie Miejskim w Łomży przy ulicy Zjazd 18 odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce im. Tadeusza Susoła pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Stadionie Miejskim i Miasteczku Ruchu Drogowego

foto
W dniu wczorajszym i dzisiejszym odbyły się dwie pierwsze z czterech zaplanowanych imprez w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Imprezy odbywają się na obiektach, których budowa została współfinansowana ze środków europejskich, a którymi na co dzień zarządza łomżyński MOSiR. Wczoraj przy bardzo ładnej pogodzie w godzinach 10:00 – 13:00 na Stadionie Miejskim odbyły się Dni Otwarte skierowane do przedszkolaków.
więcej

Impreza kajakowa w basenie portowym - tor przeszkód już w sobotę 9 maja ! Czekamy na zgłoszenia !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży, szczególnie miłośników kajakarstwa do uczestnictwa w I zawodach kajakowych w torze przeszkód na czas oraz przeciąganiu się kajaków. Impreza odbędzie się w sobotę 9 maja o godzinie 14:00 w basenie portowym na łomżyńskich bulwarach.
więcej

Obóz lekkoatletyczny z Warszawy na Stadionie Miejskim w Łomży

foto
Grupa 25 lekkoatletów, zamieszkała w Hostelu MOSiR, codzienne treningi przeprowadzała na Stadionie Miejskich. Do ich dyspozycji był cały stadion wraz z jego wyposażeniem.
więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza na dni otwarte zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Imprezy odbędą się na obiektach, których budowa została współfinansowana ze środków europejskich, a którymi na co dzień zarządza łomżyński MOSiR. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram imprez:
więcej

Rajd rowerowy w majówkę za nami !

foto
W dniu 3 maja w Porcie Łomża MOSiR zorganizował rajd rowerowy na trasie Łomża-Drozdowo-Krzewo-Bronowo-Gać-Pniewo-Siemień-Łomża.
więcej

Majówkowy spływ kajakowy za nami !

foto
W dniu 1 maja 2015 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował bezpłatny spływ kajakowy dla mieszkańców Łomży.
więcej

Wiosenny karnet na Korty Tenisowe !

foto
MOSiR Łomża serdecznie zaprasza do skorzystania z wiosennego karnetu na wejścia na korty tenisowe znajdujące się przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Przy zakupie karnetu, który daje 10 krotną możliwość gry na kortach zapłacimy 85 zł, jednocześnie oszczędzając 15 zł. Karnet dotyczy 10 jednogodzinnych wejść na korty tenisowe (bez oświetlenia). Karnety w sprzedaży pojawią się od poniedziałku 4 maja 2015 roku i obowiązywać będą do 30 czerwca 2015 roku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji !
więcej

Historia ŁKS Łomża-dylemat z jubileuszem - gawęda historyczna za nami !

foto
W dniu 29.04.2015 r. w Izbie Historii Sportu Łomżyńskiego Sportu, która mieści się w Hostelu MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży zostało zorganizowane spotkanie historyczne na temat "Łomżyńskiego Klubu Sportowego-dylemat z jubileuszem".
więcej

Godziny pracy Pływalni Miejskich w pierwsze dni majowe !

foto
W związku ze zbliżającymi się dniami majowymi poniżej prezentujemy harmonogram godzin pracy Pływalni Miejskich w Łomży:
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.