Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Turniej Beach Soccer i Siatkówki Plażowej przełożony na wtorek !

foto
W związku z wczorajszą złą aurą pogodową (burze, deszcz) Turniej Beach Soccer oraz Siatkówki Plażowej odbędzie się we wtorek 5 sierpnia 2014 r.
więcej

Od jutra, czyli 1 sierpnia swoje funkcjonowanie wznawia Pływalnia Miejska Nr 1

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż po miesięcznej przerwie spowodowanej przerwą technologiczną Pływalnia Miejska Nr 1 wznawia swoją działalność. Już od jutra tj. 1 sierpnia 2014 od godziny 6:00 będzie można ponownie korzystać z jej usług. Pomimo, iż w znacznej części Łomży nie ma ciepłej wody, to dzięki znajdującym się na dachu Pływalni kolektorów słonecznych na Pływalni będzie ciepła woda.
więcej

MOSiR Łomża w akcji Plaża 2014 !

foto
W dniu 28 lipca 2014 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wziął udział w akcji "Plaża" zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Łomży oraz Wydział Prewencji KWP w Białymstoku.
więcej

II Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki za nami!!!

foto
W sobotę 26 lipca przy pięknej pogodzie rozegrane zostały II Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki.
więcej

Turniej siatkówki plażowej i beach soccera – Wakacje z MOSiRem 2014 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 31 lipca 2014 roku o godzinie 16:00, na boisku plażowym przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej 3.
więcej

Zapraszamy do udziału !!! II Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze w Piłkarzyki !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza drużyny dwuosobowe do zapisów do II Otwartych Mistrzostw Łomży w grze w Piłkarzyki, które odbędą się 26 lipca (sobota) na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią - Port Łomża.
więcej

Wakacje w wodzie na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a ! Czekamy na zapisy !

foto
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat do zapisów na turnusy wakacyjne na Pływalnię Miejską nr 1 w Łomży.
więcej

Festyn sportowo – rekreacyjny z okazji rozpoczęcia działania basenu odkrytego w Łomży 17 - lipca

foto
W związku z niesprzyjającą aurą jaka panowała w ostatnią sobotę, festyn sportowo – rekreacyjny na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja z okazji rozpoczęcia wakacji, odbędzie się w czwartek 17 lipca od godziny 15:00, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Liga Orlikowa Piłka nożna - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE !!!

foto
Informujemy, iż jutro czyli we wtorek 15.07.2014 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące wakacyjnej ligi orlikowej.
więcej

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 ! 28.07-31.08

foto
Informujemy, iż w dniach od 28.07 do 31.08.2014 na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży trwać będzie przerwa technologiczna. Przerwa zaplanowana jest w tym roku wcześniej, gdyż od 28.07.2014 łomżyński M-PEC planuje przerwę w dostawie ciepłej wody do wszystkich obsługiwanych budynków w mieście.
więcej

Nurkowa niedziela na Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży po raz pierwszy zorganizował niedzielne nurkowanie dla amatorów, które odbyło się na Pływalni Miejskiej Nr 2 w niedzielę w godzinach 11:30 – 16:00.
więcej

Program redukcji tkanki tłuszczowej pomyślnie zakończony !!!

foto
Udało się. Prowadzony na Pływalni Miejskiej Nr 2, 3 miesięczny program redukcji tkanki tłuszczowej został pomyślnie zakończony !!! Uczestniczki Aqua Fitness do programu przystąpiły na początku marca, dobrowolnie i z wielkim zapałem.
więcej

Wakacje na Sportowo z MOSiRem rozpoczęte!!!

foto
W piątek na piaszczystym boisku przy Orliku na ulicy Katyńskiej 3 odbył się turniej siatkówki plażowej inaugurujący Wakacje na Sportowo organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Izba Historii Łomżyńskiego Sportu oficjalnie otwarta !

foto
W budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oficjalnie otwarto Izbę Historii Łomżyńskiego Sportu. Zgromadzono w niej pamiątki i omówiono historię sportu w naszym mieście od początku XX w. aż po dzień dzisiejszy.
więcej

Mamy Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi i nową miejską scenę na bulwarach

Fot. www.mylomza.pl
Leszek Mierzejewski z Jankowa wywalczył tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi w pierwszym wyścigu pychówek zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

III edycja zawodów "Podstawówka na Fali H2O" Wyniki !!!

foto
W niedzielę 22 czerwca 2014 na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odbyła się III edycja 2014 zawodów pływackich z cyklu PODSTAWÓWKA NA FALI H2O.
więcej

Basen odkryty !

foto
Basen kąpielowy na terenach kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Konstytucji 3-go maja (dawnej strzelnicy).
więcej

Aktywne Wakacje na Pływalni Miejskiej Nr 2. Zapisz się już teraz!!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży na okres pierwszego miesiąca wakacji przygotował wspaniała atrakcję dla dzieci w wieku 7-15 lat pod nazwą Aktywne Wakacje na Pływalni Miejskiej Nr 2.
więcej

MOSiR podsumowuje 5 lata działalności.

foto
Wczoraj 24 czerwca 2014 roku w budynku Stadionu Miejskiego odbyło się spotkanie pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, na którym podsumowano 5 letni okres funkcjonowania jednostki.
więcej

II Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków za nami!!!

foto
We wtorek 24 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim w Łomży odbyła się II Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w ramach obchodów 5-lecia utworzenia jednostki.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.