Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Treningi La Basket Warszawa. Tyczka po raz pierwszy w Łomży!

foto
Sekcja lekkoatletyczna La Basket Warszawa przyjechała na kilka dni do Łomży, aby przygotowywać się do sezonu.
więcej

IV edycja turnieju "Łomża Cup 2016"

foto
W dniach 6-8 maja odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej koszykówki dziewcząt i chłopców „Łomża Cup 2016” o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

Kabaret Jurki i Kabaret Młodych Panów na Stadionie Miejskim!

foto
Już niedługo Stadion Miejski w Łomży zamieni się w arenę śmiechu. Wszystko dzięki dwóm kabaretom, które 17 czerwca zaprezentują swoje skecze.
więcej

Wraca MINI EURO Łomża 2016

foto
Oficjalne rozpoczęcie turnieju za nami, a przed nami ciąg dalszy rozgrywek. Dziś zostaną rozegrane pozostałe mecze 1. kolejki, a jutro wystartuje 2. kolejka.
więcej

Regulamin wypożyczalni rowerów MOSiR

foto
Od maja startujemy z projektem, który ma zachęcić łomżyniaków do aktywności fizycznej. Za niewielką opłatą będzie można wypożyczyć rower turystyczny w jednej ze stacji ulokowanych w naszym mieście.
więcej

Majówka 2016: 3. kolejka MLPN przesunięta na kolejny weekend

foto
W związku z majówką i zmianą godzin funkcjonowania Orlika przy ul. Katyńskiej, informujemy, iż w dniach 30.04.-01.05. Miejska Liga Piłki Nożnej nie odbędzie się.
więcej

MINI EURO Łomża 2016 oficjalnie rozpoczęte

foto
W czwartkowy wieczór oficjalnie otwarto turniej MINI EURO Łomża 2016. Zawody rozgrywane są w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy we Francji.
więcej

Caritas Diecezji Łomżyńskiej z wizytą w MOSiRze!

foto
Caritas Diecezji Łomżyńskiej odwiedził dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, aby podziękować za zaangażowanie w akcję "Kilometry Dobra".
więcej

Oceń nagłośnienie stadionu na meczu ŁKS Łomża vs. Warmia Grajewo

foto
W sobotę o godz. 14 ŁKS 1926 Łomża podejmie u siebie Warmię Grajewo. Dla kibiców mecz będzie okazją do zapoznania się z nowym nagłośnieniem zamontowanym na stadionie.
więcej

Majówka w MOSiR. Godziny otwarcia obiektów

foto
Ważna informacja dla mieszkańców, którzy na majówkę zostają w mieście. Większość obiektów w święta majowe zmienia godziny otwarcia. Zanim wybierzecie się do któregoś z nich, sprawdźcie, czy tego dnia będzie on otwarty.
więcej

Od maja wypożycz rower w jednej ze stacji MOSiR

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował dla mieszkańców niespodziankę. Już od maja za niewielką opłatą będzie można wypożyczyć rower turystyczny w jednej z dwóch stacji ulokowanych w naszym mieście.
więcej

Fontanna przy Skateparku już działa!

foto
Dobra wiadomość dla mieszkańców Łomży. Od poniedziałku funkcjonuje fontanna umiejscowiona przy Skateparku na terenach sportowo-rekreacyjnych na osiedlu Konstytucji 3 maja.
więcej

MINI EURO Łomża 2016: Znamy grupy!

foto
W godzinach porannych rozlosowaliśmy składy poszczególnych grup na zbliżający się turniej MINI EURO Łomża 2016. Rywalizacja wystartuje w czwartek 28 kwietnia o godz. 19.30 na orliku przy ul. Katyńskiej. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na 19.00.
więcej

Wiosna z plenerową siłownią. Skorzystaj już dziś!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do korzystania z siłowni „Herkules” mieszczącej się przy orliku na ul. Katyńskiej 3. Trening na urządzeniach jest bezpłatny.
więcej

Co nowego w Porcie Łomża?

foto
Piękna pogoda za oknem, pora myśleć o plenerowych atrakcjach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na tereny sportowo-rekreacyjne nad Narwią, gdzie już niedługo rozpocznie się szereg imprez i życiem zatętni wodna rekreacja.
więcej

MOSiR świadczy usługi z zakresu konserwacji i pielęgnacji boisk

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do skorzystania z usług renowacji, konserwacji, czyszczenia i pielęgnacji boisk o nawierzchni trawiastej i sztucznej.
więcej

Urodziny w Sali Zabaw "MOSiRek". Zarezerwuj termin!

foto
Chcesz zorganizować swojemu dziecku urodziny w Parku Wodnym? Sprawdź, czy interesujący Cię termin urodzin jest wolny. Zapraszamy do rezerwacji!
więcej

Zorganizuj obóz na obiektach MOSiR Łomża! Mamy wolne wakacyjne terminy!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza kluby, stowarzyszenia oraz instytucje sportowe do organizacji obozów sportowych na obiektach zarządzanych przez jednostkę.
więcej

Już dziś wynajmij dmuchany tor przeszkód

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wynajmu dmuchanego toru przeszkód WIBIT. Atrakcja i zysk gwarantowane.
więcej

Porozumienie o współpracy między IWF PWSIiP a MOSiR

foto
Przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Instytutu Wychowania Fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podpisali porozumienie o współpracy w zakresie oddziaływania przez sport na środowiska lokalne.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.