Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Warsztaty nurkowania w Parku Wodnym ! Zapraszamy ! 30.09, 28.10.2015 r !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków "Podwodny Jeleń" zapraszają na warsztaty nurkowania, które odbędą się w dniach 30.09.2015 oraz 28.10.2015 r. w godzinach 18:30- 20:00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.
więcej

Krioterapia w Parku Wodnym - Zapraszamy do zapisów na turnus jesienny !!!

foto
Zapraszamy do zapisów na najbliższe zabiegi do kriokomory. Zapisywać się można w każdej chwili. Zabiegi odbywają się systemem turnusowym. Turnus rusza po zebraniu min. 15 osób. Koszt jednego zabiegu to 20 zł, natomiast cykl 10 zabiegów to 180 zł. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów: 86 218 06 92 - Park Wodny. Zapisywać można również się osobiście w recepcji Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

Drużyna MOSiR Łomża wzięła udział w biegu PKO Bieg Charytatywny!

foto
Rozegrany w sobotę na Stadionie Miejskim w Łomży PKO Bieg Charytatywny zgromadził 58, 5 osobowych drużyn, które przez godzinę musiały pokonać jak najwięcej okrążeń bieżni łomżyńskiego stadionu.
więcej

Festyn sportowo-rekreacyjny „11 biega 2015” za nami!!!

foto
Mnóstwo emocji, radości, śmiechu i zabawy oraz wspaniałej pogody mieli uczestnicy niedzielnego festynu rodzinnego pod nazwą „11 biga 2015”, który odbył się na parkingu Parku Wodnego i pobliskich alejek papieskich. Organizatorami imprezy byli: Rada Osiedla nr 11, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Ognisko TKKF "Zefir" w Łomży.
więcej

"ABC Zdrowego Seniora"

foto
Ciesz się zdrowiem mimo upływu czasu. Zadbaj o dietę, zapobieganie chorobom, pielęgnuj radość życia! Fundacja „Czas Lokalny” zaprasza seniorów i seniorki na cykl spotkań poświęconych problemom wieku dojrzałego.
więcej

Dzień Chłopaka w Parku Wodnym w Łomży.

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, który wypada 30 września, przygotował promocję w postaci biletów upominkowych w 5 zł za godzinę kąpieli lub 8 zł za dwie godziny do wykorzystania w Parku Wodnym. Bilet można zakupić w recepcji Parku Wodnego przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 15 oraz w biurze MOSiR Łomża przy ul. Zjazd 18.
więcej

W Parku Wodnym ruszają jesienne zajęcia Happy Baby!!!

foto
Już 18 września (piątek) w Parku Wodnym ruszają kolejne zajęcia „Happy Baby”. Program „Happy Baby” to cykl 10 zajęć w wodzie w okresie wrzesień – listopad, dla dzieci od 3 miesiąca do 5 roku życia, które prowadzone będą w każdy piątek miesiąca w godzinach 16:30 – 18:30 w 4 kategoriach wiekowych: kat 1: 3 miesiące – 1 rok życia, kat 2: 1-2 lata, kat 3: 2-3 lata i kat 4: 4-5 lat.
więcej

Oficjalne otwarcie Parku Wodnego już w najbliższy poniedziałek!!!

foto
Już w najbliższy poniedziałek 14 września o godzinie 15:00 nastąpi oficjalne otwarcie Parku Wodnego, przekształcony z dawnej Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla klientów, którzy w godzinach popołudniowych odwiedzą Park Wodny, przygotował konkursy, w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody i upominki.
więcej

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie na wózkach!!!

foto
Już dziś startuje Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie na wózkach ŁOMŻA CUP, który zaliczany jest do Mistrzostw Polski.
więcej

Pobiegnij dla zdrowia o żywą świnię

foto
Ruszyły zapisy do II Biegu o Żywą Świnię Łomża – Giełczyn, organizowanego przez Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia”. Bieg odbędzie się w sobotę 19 września br. na dystansach 4 i 10 km oraz półmaratonu (21,195km). Start zaplanowano o godz. 13:00 przed Ratuszem. Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Łomży. Dla mieszkańców Łomży, którzy wezmą udział w zawodach, władze miasta zagwarantowały 50% zniżkę w opłatach startowych.
więcej

V Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych za nami!!!

foto
W piątek 5 września na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbył się po raz piąty Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja”, który podobnie jak w ubiegłym roku przeprowadzony został w ramach Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich „ŁOMŻA JA i TY”.
więcej

Plaża Miejska przy moście Hubala zamknięta.

foto
Miejski ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż z dniem 1 września 2015 roku Plaża Miejska przy moście Hubala została zamknięta.
więcej

VI edycja Pucharu Orlika o Puchar Premiera RP rusza w Łomży!!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, zachęca trenerów, animatorów, nauczycieli oraz opiekunów do kompletowania i zgłaszania drużyn do VI TURNIEJU ORLIKA o Puchar Premiera RP.
więcej

PUCHAR LIGI MLPN 2015 - WYNIKI

foto
W niedzielę 23 sierpnia na boiskach Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej i Bernatowicza w Łomży rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Ligi MLPN 2015.
więcej

Turniej tenisa MOSiR MASTERS CUP

foto
W II Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego pod nazwą MOSiR „Masters” CUP, który odbył się w niedzielę 9 sierpnia 2015 roku, na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd 18. 14 zawodników rywalizowało o Puchar Dyrektora MOSiR w Łomży.
więcej

III Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki za nami !

foto
W niedzielę 9 sierpnia 2015r na terenach sportowo - rekreacyjnych nad Narwią rozegrane zostały już III Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki.
więcej

BEZPŁATNE Warszaty Nurkowania

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wraz z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków "Podwodny Jeleń" zaprasza dnia 10 sierpnia 2015r. o godzinie 17:00 na bezpłatne warsztaty nurkowania.
więcej

UWAGA !! Dodatkowy turnus na Pływalni Miejskiej nr 2

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w związku z dużym zainteresowaniem zaprasza dzieci i młodzież na dodatkowy turnus zajęć w wodzie, który odbędzie się w dniach 17 - 21 sierpnia 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

ZAJĘCIA AKTYWNA MAMA - ZMIANA GODZINY I MIEJSCA SPOTKAŃ

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje,że od września zajęcia AKTYWNA MAMA zaczynamy o godzinie 16:40 do 17:20. Zbiórka przed wejściem do Parku Wodnego (Pływalnia Miejska nr 2) w Łomży ul. Wyszyńskiego 15 zapraszamy wszystkie zainteresowane mamy wraz ze swoimi pociechami.
więcej

II Turniej Tenisa Ziemnego - MOSiR MASTERS CUP ! 9 sierpnia ! Czekamy na zapisy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na II Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego pod nazwą MOSiR „Masters” CUP. Rozgrywki zaplanowano na niedzielę 9 sierpnia 2015 roku, na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd 18.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.