Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Z początkiem września otwarta zostaje Pływalnia Miejska Nr 2 ! Strefa basenowa i SPA połączone !

foto
Od 1 września ponownie rusza Pływalnia Miejska Nr 2 przy ulicy Wyszyńskiego 15, gdzie przez ostatni miesiąc trwała przerwa technologiczna.
więcej

Zakończenie Wakacyjno-Orlikowej Ligi Piłki Nożnej ! Piątek 29.08.14

foto
Informujemy, iż w piątek 29 sierpnia o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste zakończenie Wakacyjno-Orlikowej Ligi Piłki Nożnej 2014.
więcej

Za nami pierwszy TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA !!!

foto
W sobotę 23 sierpnia w Porcie Łomża odbyły się po raz pierwszy w naszym mieście zawody triathlonowe pod nazwą TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

Już tylko 3 dni do pierwszych zawodów TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA.

foto
Już tylko 3 dni pozostało do rozpoczęcia po raz pierwszy w naszym mieście zawodów triathlonowych pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Na dziś tj. 20 sierpnia do zawodów zgłosiło się 25 osób miedzy innym z Łomży, Białegostoku, Warszawy, Bydgoszczy, Sokółki, Giżycka i Kościanu.
więcej

Adam Szyszko i Jakub Konieczny zwycięzcami drugiego turnieju siatkówki plażowej.

foto
W czwartek 14 sierpnia na piaszczystym boisku przy Orliku na ulicy Katyńskiej 3 odbył się turniej siatkówki plażowej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

BTS Szymańscy z Pucharem Miejskiej Ligi Piłki Nożnej!!!

foto
W niedzielę 17 sierpnia tradycyjnie, już po raz 3 odbył się turniej o Puchar MLPN, który inauguruje rozgrywki, kolejnego sezonu amatorskich rozgrywek piłki nożnej w Łomży.
więcej

INFORMACJA !!! Kompleks Sportowo - Rekreacyjny "Moje Boisko Orlik 2012" ul. Katyńska 3

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że Kompleks Sportowo - Rekreacyjny "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3, z powodu prac konserwacyjnych będzie nieczynny w okresie od 18.08. - 22.08.2014 r.
więcej

TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA po raz pierwszy w naszym mieście.

foto
Już 23 sierpnia 2014 roku w Łomży po raz pierwszy odbędą się zawody triathlonowe, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod nazwą TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

Tor gokartowy na parkingu Pływalni Miejskiej Nr 2.

foto
Mimo iż do końca sierpnia Pływalnia Miejska Nr 2 jest zamknięta z powodu przerwy technologicznej, na parkingu pływalni czeka na wszystkich mieszkańców nie lada atrakcja.
więcej

/AKTUALIZACJA/ Turniej Beach Soccer i Siatkówki Plażowej przełożony na czwartek 14.08.2014r.

foto
W związku ze złą aurą pogodową (upał, burze, deszcz) Turniej Beach Soccer oraz Siatkówki Plażowej odbędzie się dnia 14 sierpnia 2014 r.
więcej

Od jutra, czyli 1 sierpnia swoje funkcjonowanie wznawia Pływalnia Miejska Nr 1

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż po miesięcznej przerwie spowodowanej przerwą technologiczną Pływalnia Miejska Nr 1 wznawia swoją działalność. Już od jutra tj. 1 sierpnia 2014 od godziny 6:00 będzie można ponownie korzystać z jej usług. Pomimo, iż w znacznej części Łomży nie ma ciepłej wody, to dzięki znajdującym się na dachu Pływalni kolektorów słonecznych na Pływalni będzie ciepła woda.
więcej

MOSiR Łomża w akcji Plaża 2014 !

foto
W dniu 28 lipca 2014 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wziął udział w akcji "Plaża" zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Łomży oraz Wydział Prewencji KWP w Białymstoku.
więcej

II Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki za nami!!!

foto
W sobotę 26 lipca przy pięknej pogodzie rozegrane zostały II Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki.
więcej

Turniej siatkówki plażowej i beach soccera – Wakacje z MOSiRem 2014 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 31 lipca 2014 roku o godzinie 16:00, na boisku plażowym przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej 3.
więcej

Zapraszamy do udziału !!! II Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze w Piłkarzyki !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza drużyny dwuosobowe do zapisów do II Otwartych Mistrzostw Łomży w grze w Piłkarzyki, które odbędą się 26 lipca (sobota) na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią - Port Łomża.
więcej

Wakacje w wodzie na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a ! Czekamy na zapisy !

foto
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat do zapisów na turnusy wakacyjne na Pływalnię Miejską nr 1 w Łomży.
więcej

Festyn sportowo – rekreacyjny z okazji rozpoczęcia działania basenu odkrytego w Łomży 17 - lipca

foto
W związku z niesprzyjającą aurą jaka panowała w ostatnią sobotę, festyn sportowo – rekreacyjny na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja z okazji rozpoczęcia wakacji, odbędzie się w czwartek 17 lipca od godziny 15:00, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Liga Orlikowa Piłka nożna - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE !!!

foto
Informujemy, iż jutro czyli we wtorek 15.07.2014 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące wakacyjnej ligi orlikowej.
więcej

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 ! 28.07-31.08

foto
Informujemy, iż w dniach od 28.07 do 31.08.2014 na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży trwać będzie przerwa technologiczna. Przerwa zaplanowana jest w tym roku wcześniej, gdyż od 28.07.2014 łomżyński M-PEC planuje przerwę w dostawie ciepłej wody do wszystkich obsługiwanych budynków w mieście.
więcej

Nurkowa niedziela na Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży po raz pierwszy zorganizował niedzielne nurkowanie dla amatorów, które odbyło się na Pływalni Miejskiej Nr 2 w niedzielę w godzinach 11:30 – 16:00.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.