Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Kąpiele w saunie – doskonały pomysł na poprawę zdrowia oraz sposób na jesienną depresję.

foto
Sauna wykazuje pozytywne właściwości dla organizmu człowieka, dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na zabiegi termolecznicze. sana fińska – Park Wodny ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

2 Drużyny MOSiR w 2 Biegu PKO

foto
17 września 350 osób wzięło udział na stadionie miejskim w Łomży w 2. PKO Biegu Charytatywnym. Sztafety składające się z pięciu zawodników miały zadanie przebiec jak najwięcej okrążeń, gdyż każde okrążenie przeliczone zostało na jeden posiłek dla dzieci z ubogich rodzin.
więcej

Dzień Chłopaka w Parku Wodnym. Zapraszamy do zakupu biletów!

foto
Już niedługo Dzień Chłopaka. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował promocję w postaci biletów upominkowych za 5 zł za godzinę kąpieli lub 8 zł za dwie godziny.
więcej

Karta „Aktywny Poranek”. Już dziś skorzystaj z promocji!

foto
Dla wszystkich spragnionych ruchu przygotowaliśmy promocję w postaci karty „Aktywny Poranek”. Karta obejmuje 10 wejść jednorazowych jednogodzinnych w godzinach 6-8 (karta ważna 60 dni od daty zakupu).
więcej

Wynajmij salę fitness w Parku Wodnym ! Dobre warunki współpracy ! Zapraszamy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie chętne instytucje, firmy, osoby prywatne do wynajęcia sali fitness zlokalizowanej w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.
więcej

Olimpiada Osób Niepełnosprawnych zakończona [FOTO]

foto
W piątek na Stadionie Miejskim w Łomży po raz szósty odbył się Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych "Ja i Ty".
więcej

Absolwenci AWF Warszawa gościli w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu

foto
7 września absolwenci rocznika 1963 studiów stacjonarnych Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie gościli w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu.
więcej

Jesienna promocja na korty tenisowe MOSiR

foto
Sezon wakacyjny za nami, ale to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

Otwarte Deblowe Mistrzostwa Łomży zakończone! [FOTO]

foto
W zeszły weekend na kortach tenisowych MOSiR przy ul. Zjazd 18 odbyły się Otwarte Deblowe Mistrzostwa Łomży o Puchar Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego (w tym roku w formie turnieju rodzinnego Family Cup).
więcej

Uwaga! Zmiana godzin pracy Pływalni przy ul. Niemcewicza

foto
Ważna informacja dla amatorów pływania. Jeden z naszych obiektów, Pływalnia przy ul. Niemcewicza, zmienia swoje godziny pracy.
więcej

Turniej Siatkówki Plażowej [FOTO]

foto
Lato dobiega końca, a co za tym idzie, kończymy cykl wakacyjnych imprez sportowych. Wykorzystując resztki pięknej pogody, w ostatnią niedzielę na plaży miejskiej zorganizowaliśmy Turniej Siatkówki Plażowej.
więcej

Puchar Ligi MLPN 2015/2016 zakończony [FOTO]

foto
Tradycyjnie, tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej, rozegrano Puchar Ligi, w którym wzięło udział 8 drużyn.
więcej

Imieniny ulicy ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. INFORMACJA DLA MEDIÓW

foto
Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na konferencję prasową poświęconą organizacji imienin ulicy ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
więcej

Nauka i doskonalenie pływania. MOSiR rusza z zajęciami!

foto
Nadchodzi jesień, a to dobry czas, by zadbać o utrzymanie formy po lecie. Dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie oraz dla tych, którzy chcą poprawić kondycję i przy okazji nauczyć się pływania, przygotowaliśmy zajęcia indywidualne i grupowe.
więcej

Zagraj z MOSiR-em w siatkówkę plażową!

foto
Aby urozmaicić Wam zakończenie wakacji, zapraszamy na kolejną imprezę organizowaną w ostatni weekend sierpnia.
więcej

IV Mistrzostwa Łomży w Piłkarzykach [FOTO]

foto
Za nami kolejna edycja zmagań o tytuł Mistrza Łomży w grze w piłkarzyki. Zawody zostały rozegrane w Porcie Łomża i przyciągnęły mnóstwo chętnych drużyn.
więcej

Ostatki lata na sportowo. Zgłoś się do Otwartych Deblowych Mistrzostw Łomży!

foto
Zbliża się ostatni weekend sierpnia, a co za tym idzie, dla wielu kończą się wakacje. Aby w pełni wykorzystać końcówkę lata, warto postawić na sport i przygotowane na ten czas imprezy. Jedną z nich są Otwarte Deblowe Mistrzostwa Łomży w Tenisie o Puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.
więcej

Poczuj sportowe emocje. Dzień Otwarty MŁKS

foto
Młodzieżowy ŁKS otwiera się dla kibiców na zakończenie wakacji. 28 sierpnia na Stadionie MOSiR każdy chętny będzie mógł wziąć udział w imprezie.
więcej

IV Mistrzostwa Łomży w Piłkarzykach. Ruszyły zapisy

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza drużyny dwuosobowe do zapisów na IV Mistrzostwa Łomży w grze w piłkarzyki, które odbędą się 21 sierpnia (niedziela) w Porcie Łomża.
więcej

Łomża pokonała Ostrołękę w meczu samorządowców [FOTO]

foto
Za nami rewanżowe starcie łomżyńskich i ostrołęckich samorządowców. Na wyjazdowym spotkaniu górą była drużyna prowadzona przez Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.