Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Niedługo Dzień Kobiet – wspaniała propozycja na doskonały prezent !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca wszystkich panów do kupna specjalnych prezentów dla pań z okazji Dnia Kobiet 8 marca.
więcej

Udany sezon ligowy zawodników łomżyńskiej drużyny „Dolina Narwi MOSIR Łomża”

foto
Po niewątpliwym sukcesie i wygraniu rozgrywek 3 ligi podlaskiej sezonu 2013/14, brydżyści po wielu latach niebytu na szczeblu centralnym rozgrywek wystąpili w rozgrywkach 2 ligi.
więcej

Otwarte Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych; Dziecięce Pływanie 2015

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie chętne osoby ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łomży i okolic do wzięcia udziału w II edycji 2014/2015 zawodów pływackich pod nazwą: "Otwarte Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych" oraz zawodach pływackich dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pod nazwą „Dziecięce Pływanie 2015”
więcej

Ferie zimowe za nami !

foto
Ferie zimowe za nami. Na Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 odbyły się dwa turnusy zajęć w ramach programu ,,Ferie zimowe aktywnie".
więcej

OGŁOSZENIE Pływalnia Miejska nr 2

foto
W DNIU 24.02.2015 W GODZ: 10.00-13.00 NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ NR 2 W ŁOMŻY PRZY UL.WYSZYŃSKIEGO 15 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAWODY PŁYWACKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI GRUPY ZACHODNIEJ.
więcej

IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży

foto
W sobotę 21 lutego na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbył się "IV Turniej Piłki Halowej" o Puchar Rady Miasta Łomży. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, które w większości występują w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej.
więcej

Gawęda historyczna ŁTW za nami ! Izba Historii Łomżyńskiego Sportu zaprasza!

foto
W dniu 19.02.2015 r. w Izbie Historii Sportu Łomżyńskiego Sportu, która mieści się w Hostelu MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży zostało zorganizowane spotkanie historyczne na temat działalności “Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego, lata 1892 –1992 r.“
więcej

Rekord Łomży w pływaniu pobity – 1705 km 740 m w II 24 Godzinnym Maratonie Pływackim ! Wyniki !

foto
W niedzielę 15 lutego o godzinie 12:00, na Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży, po 24 godzinach ciągłego pływania zakończył się II 24 Godzinny Maraton Pływacki pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Organizatorem maratonu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przy współpracy z Urzędem Miejskim.
więcej

WIOSENNY PREZENT NA STREFĘ SPA NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ NR 2!!!

foto
Wielkim krokami zbliża się do nas wiosna. W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował na tę okoliczność wspaniały prezent w postaci KARNETU UPOMINKOWEGO na strefę SPA, która znajduję się na Pływalni Miejskiej Nr 2.
więcej

IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza do zgłoszeń do Turniej Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży, który odbędzie się 21 lutego.
więcej

III Edycja imprezy „Zjazd na byle czym” za nami !!!

foto
W sobotę 7 lutego na zakończenie ferii zimowych w naszym mieście Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował i przeprowadził III edycję zawodów pod nazwą „Zjazd na byle czym”, która odbyła się w najlepiej przystosowanym do tego typu imprezy miejscu, na naszej popularnej „muszli”.
więcej

Gawęda Historyczna ŁTW w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu. 19.02.2015 godz. 18:00. Zapraszamy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, Łomżyńskie Bractwo Historyczne, Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na Gawędę Historyczną na temat “Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego, lata 1892 –1992 r.“
więcej

OGŁOSZENIE - Pływalnia Miejska nr 2

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż W DNIU 11.02.2015 W GODZ: 10.00-14.00 NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ NR 2 W ŁOMŻY PRZY UL.WYSZYŃSKIEGO 15 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAWODY PŁYWACKIE "GIMNAZJADA W PŁYWANIU PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI GRUPY ZACHODNIEJ". W ZWIĄZKU Z CZYM PŁYWALNIA MIEJSKA NR 2 W GODZ: 10.00-14.00 NIE BĘDZIE UDOSTĘPNIONA DLA KLIENTÓW, UCZNIÓW I PRZEDSZKOLAKÓW, ALE DLA KIBICÓW I SYMPATYKÓW PŁYWANIA.
więcej

Rodzinne pływanie na Pływalni Miejskiej nr 2 za nami !

foto
Ferie to czas, kiedy dzieci nie uczęszcząją do szkoły, poszukują atrakcji dlatego MOSiR wspólnie z parafią Krzyża Św. po raz kolejny wyszedł z inicjatywą dla całych rodzin.
więcej

Ruszają zapisy do II 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego w Łomży!!!

foto
Już 14 lutego na Pływalni Miejskiej Nr 2, po raz drugi w naszym województwie odbędzie się 24 Godzinny Maraton Pływacki. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Rodzinne Pływanie na Pływalni Miejskiej nr 2

foto
Parafia Krzyża Świętego w Łomży oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zapraszają na rodzinne pływanie, które odbędzie się w sobotę 31 stycznia br. w godz. 16:00-19:00 na pływalni przy ul. kard. Wyszyńskiego 15.
więcej

ZJAZD NA BYLE CZYM PO RAZ TRZECI W ŁOMŻY !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży organizuje 7 lutego o godzinie 15:00 na terenie muszli koncertowej przy ul. Zjazd trzecią edycję imprezy "ZJAZD NA BYLE CZYM".
więcej

Ferie z MOSiRem 2015 wystartowały!!!

foto
Jak co roku w okresie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował ofertę spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież na lodowisku oraz pływalniach miejskich.
więcej

Sponsoring MOSiR Łomża

foto
Informujemy, że w ramach wspierania przedsięwzięć sportowych naszego Ośrodka oferujemy możliwość reklamy i promocji Państwa firmy w zamian za udzielone nam wsparcie finansowe lub rzeczowe.
więcej

„Gawęda żeglarska” w Restauracji na Farnej 31 stycznia o godz. 17:00 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkich miłośników żeglarstwa oraz sportów wodnych na spotkanie z Kapitanem Jackiem Czartoszewskim.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.