Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Zima za nami ! Powitaliśmy wiosnę na bulwarach !

foto
W dniu 20 marca 2015 r. na łomżyńskich bulwarach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z łomżyńskimi szkołami powitał oficjalnie kalendarzową wiosnę.
więcej

Turniej siatkówki drużyn mieszanych szkół gimnazjalnych przywitał w Łomży wiosnę !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wzorem lat ubiegłych, zorganizowali Turniej siatkówki drużyn mieszanych „Wiosna na sportowo 2015”.
więcej

Konkurs na imię dla portowej "pychówki" !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na imię dla zakupionej łódki "pychówki" , która stoi w miejskim porcie.
więcej

Obozy sportowe na obiektach MOSiR Łomża ! Zorganizuj obóz już teraz !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza kluby, stowarzyszenia oraz instytucje sportowe do organizacji obozów sportowych na obiektach zarządzanych przez jednostkę.
więcej

TURNIEJ SIATKÓWKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „Wiosna na sportowo 2015” powita pierwszy dzień wiosny!

foto
Komenda Miejska Policji w Łomży wraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży wzorem lat ubiegłych zorganizuje w dniu 20.03.2015 r na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich –TURNIEJ SIATKÓWKI DRUŻYN MIESZANYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „Wiosna na sportowo 2015” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża oraz Starosty Łomżyńskiego.
więcej

Zapraszamy wszystkie szkoły na wspólne powitanie wiosny na bulwarach 20.03.2015 r ! Godz. 12:00 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z okazji 1-szego Dnia Wiosny zaprasza wszystkie szkoły tym razem 20 marca w piątek o godzinie 12:00 na wspólne powitanie wiosny na bulwarach.
więcej

Korty tenisowe MOSiR na nowo otwarte !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż na nowo otwarte zostały korty tenisowe znajdujące się przy ul. Zjazd 18 w Łomży przy Stadionie Miejskim.
więcej

Zawody pływackie na Pływalni Miejskiej nr 1 w Łomży 8.03.2015 r. ! Wyniki !

foto
W niedzielę 8 marca 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a odbyła się kolejna edycja zawodów pływackich pod nazwą: "Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w pływaniu" oraz "Mistrzostwa Szkół Podstawowych w pływaniu" zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Pływalnia Miejska nr 1 ul. Niemcewicza 17 a 8 marca czynna od godz. 11:30 !

foto
Informujemy, iż w niedzielę 8 marca z powodu organizacji zawodów pływackich Pływalnia Miejska nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a czynna będzie dla klientów indywidualnych od godziny 11.30.
więcej

Zajęcia Happy Baby - nauka pływania niemowląt i małych dzieci !

foto
Zapraszamy wszystkich rodziców do zgłaszania się na zajęcia Happy Baby, czyli nauki pływania niemowląt i małych dzieci od 3 miesięcy do 4,5 lat, które odbywać się będą na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

Lodowisko Miejskie „Biały Orlik” zakończyło pracę w sezonie zimowym 2014/2015.

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż Lodowisko Miejskie „Biały Orlik” przy ul. Katyńskiej 3 zostało zamknięte w dniu 1.03.2013 (niedziela).
więcej

KOMUNIKAT Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego z Finału Igrzysk w Pływaniu

foto
24 lutego 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr.2 w Łomży odbyły się Igrzyska Grupy Zachodniej Szkół Podstawowych w pływaniu.
więcej

KOMUNIKAT Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego z Finału Gimnazjady w Pływaniu

foto
13 lutego 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr.2 w Łomży odbyła się Gimnazjada Grupy Zachodniej w pływaniu.
więcej

Niedługo Dzień Kobiet – wspaniała propozycja na doskonały prezent !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca wszystkich panów do kupna specjalnych prezentów dla pań z okazji Dnia Kobiet 8 marca.
więcej

Udany sezon ligowy zawodników łomżyńskiej drużyny „Dolina Narwi MOSIR Łomża”

foto
Po niewątpliwym sukcesie i wygraniu rozgrywek 3 ligi podlaskiej sezonu 2013/14, brydżyści po wielu latach niebytu na szczeblu centralnym rozgrywek wystąpili w rozgrywkach 2 ligi.
więcej

Otwarte Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych; Dziecięce Pływanie 2015

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie chętne osoby ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łomży i okolic do wzięcia udziału w II edycji 2014/2015 zawodów pływackich pod nazwą: "Otwarte Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych" oraz zawodach pływackich dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pod nazwą „Dziecięce Pływanie 2015”
więcej

Ferie zimowe za nami !

foto
Ferie zimowe za nami. Na Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 odbyły się dwa turnusy zajęć w ramach programu ,,Ferie zimowe aktywnie".
więcej

OGŁOSZENIE Pływalnia Miejska nr 2

foto
W DNIU 24.02.2015 W GODZ: 10.00-13.00 NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ NR 2 W ŁOMŻY PRZY UL.WYSZYŃSKIEGO 15 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAWODY PŁYWACKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI GRUPY ZACHODNIEJ.
więcej

IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży

foto
W sobotę 21 lutego na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbył się "IV Turniej Piłki Halowej" o Puchar Rady Miasta Łomży. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, które w większości występują w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej.
więcej

Gawęda historyczna ŁTW za nami ! Izba Historii Łomżyńskiego Sportu zaprasza!

foto
W dniu 19.02.2015 r. w Izbie Historii Sportu Łomżyńskiego Sportu, która mieści się w Hostelu MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży zostało zorganizowane spotkanie historyczne na temat działalności “Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego, lata 1892 –1992 r.“
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.