Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Kąpielisko miejskie przy moście Hubala oficjalnie otwarte !

foto
Dziś o godzinie 11:00 miało miejsce oficjalne otwarcie plaży miejskiej, która jak co roku znajdować się będzie na Narwi przy moście Hubala, a którą w tym roku zarządzać będzie na wniosek Prezydenta Łomży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

Festyn sportowo – rekreacyjny „Bezpieczne wakacje” za nami !

foto
W dniu dzisiejszym na skateparku przy ulicy Konstytucji 3 Maja odbył się festyn sportowo – rekreacyjny „Bezpieczne wakacje”, który połączony był z otwarciem odkrytego basenu kąpielowego.
więcej

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 zaplanowana jest w terminie od 29.06.2015 do 26.07.2015.
więcej

Światowy Dzień Uchodźcy na łomżyńskich bulwarach już w sobotę 20 czerwca !

Fot: łomżyńskie24.pl
Fundacja „Ocalenie” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na obchody Światowego Dnia Uchodźcy. Impreza główna odbędzie się 20 czerwca na terenie Bulwarów nad Narwią w godzinach od 20:00 do 22:00. Jak co roku będziemy gościć mieszkańców Ośrodka dla Uchodźców w Czerwonym Borze. W tym roku będą to głównie osoby z Ukrainy, z Donbasu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży na wspólne poznanie się i świętowanie.
więcej

II Wodna Olimpiada Przedszkolaka na Pływalni Miejskiej nr 2 za nami !

foto
W dniu 11 czerwca na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 odbyła się druga już z rzędu Olimpiada Przedszkolaka w której udział wzięło 8 łomżyńskich przedszkoli.
więcej

Wakacje na pływalniach miejskich ! Serdecznie zapraszamy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży na okres wakacji przygotował wspaniała atrakcję dla dzieci w wieku 7-15 lat pod nazwą Aktywne Wakacje na Pływalni Miejskich.
więcej

Wyścigi Pychówek o tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi już w najbliższą niedzielę 28 czerwca !!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich miłośników pływania łodziami pychowymi do wzięcia udziału w drugiej edycji Wyścigu Pychówek o tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi pod patronatem Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.
więcej

Ostatnia edycja zawodów pływackich „Podstawówka na Fali H2O” za nami ! Wyniki !

foto
W niedzielę 14 czerwca na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odbyła się III i za razem ostatnia w tym roku szkolnym, edycja zawodów pływackich "Podstawówka na Fali H2O".
więcej

Wodny Turniej Rodzinny za nami !

foto
W dniu 31 maja w godzinach 12.00-14.00 na Pływalni Miejskiej Nr 2 odbył się Wodny Turniej Rodzinny.
więcej

Rajd rowerowy w niedzielę 31 maja 2015 r. ! Start z Portu Łomża ! Zapraszamy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 31 maja.
więcej

Wodny Turniej Rodzin już 31 maja !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z okazji Dnia Dziecka serdecznie zaprasza całe rodziny na Wodny Turniej Rodzinny, który odbędzie się 31 maja 2015 r., godzinach 12:00 – 14:00 na Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

III Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków za nami !!!

foto
W piątek 22 maja 2015 roku przy pięknej, słonecznej pogodzie na Stadionie Miejskim w Łomży odbyła się III Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Francuscy pasjonaci w Hostelu MOSiR.

foto
Remy Alain – niesamowity człowiek, zawitał w tym tygodniu do Hostelu MOSiR w Łomży. Zauroczeni jesteśmy jego pasją, uporem, siłą i odwagą.
więcej

Mistrzostwa województwa podlaskiego juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce w Łomży za nami

foto
17 maja 2015 roku po raz trzeci w naszym mieście, na Stadionie Miejski w Łomży odbyły się Mistrzostwa województwa podlaskiego juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce im. Tadeusza Susoła. Ponad 500 zawodników z 22 klubów i szkół z województwa podlaskiego i mazowieckiego, wzięło udział w zawodach lekkoatletycznych.
więcej

"Noc Muzeów" w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu cieszyła się dużym powodzeniem !

foto
Noc Muzeów w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu, która odbyła się w sobotę 17 maja w godzinach 19:00-22:00 cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Łomży. W ciągu 3 godzin Izbę odwiedziło kilkadziesiąt osób, które z wielkim zainteresowaniem oglądały wystawę.
więcej

NO LONGER MUSIC gościnnie w Hostelu MOSiR

foto
W dniu 13 maja 2015 roku w Hostelu MOSiR gościliśmy muzyków i wykonawców międzynarodowego zespołu NO LONGER MUSIC.
więcej

Noc Muzeów razem z MOSiR w Izbie Historii Łomżyńskiego Sportu ! 16 maja 19:00-22:00 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży do zwiedzania Izby Historii Łomżyńskiego Sportu w ramach Łomżyńskiej NOCY MUZEÓW.
więcej

Wiosenna promocja na wynajęcie kajaków oraz kanadyjek w Porcie Łomża !

foto
Miejski Ośrodek sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży do skorzystania z promocji na wynajęcie sprzętu wodnego w Porcie Łomża.
więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Porcie Łomża i Pływalni Miejskiej Nr 2

foto
W miniony weekend na obiektach zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ponownie odbyły się imprezy w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W czwartek i piątek odbyły się one na Stadionie Miejskim i w Miasteczku Ruchu Drogowego, natomiast na sobotę i niedzielę w Porcie Łomża i Pływalni Miejskiej Nr 2.
więcej

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów młodszych w LA im.Tadeusza Susoła! 17 maja!

foto
17 maja 2015 roku na Stadionie Miejskim w Łomży przy ulicy Zjazd 18 odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce im. Tadeusza Susoła pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.