Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Plaża Miejska przy moście Hubala zamknięta.

foto
Miejski ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż z dniem 1 września 2015 roku Plaża Miejska przy moście Hubala została zamknięta.
więcej

VI edycja Pucharu Orlika o Puchar Premiera RP rusza w Łomży!!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, zachęca trenerów, animatorów, nauczycieli oraz opiekunów do kompletowania i zgłaszania drużyn do VI TURNIEJU ORLIKA o Puchar Premiera RP.
więcej

Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych po raz V!!!

foto
Już w piątek 5 września na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbędzie się Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja”. Będzie to już V edycja tej wspaniałej imprezy.
więcej

Imieniny ulicy ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego !

foto
Miasto Łomża wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Parafią Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Łomżyńskim Centrum Medycznym i Katolickim Stowarzyszeniem „Civitas Christiana” po raz pierwszy w naszym mieście organizuje imprezę pod nazwą IMIENINY ULICY ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
więcej

PUCHAR LIGI MLPN 2015 - WYNIKI

foto
W niedzielę 23 sierpnia na boiskach Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej i Bernatowicza w Łomży rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Ligi MLPN 2015.
więcej

Przerwy w funkcjonowaniu Pływalni Miejskiej nr 2 ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży !

foto
Miejski Ośrodek sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż w dniach od 24 do 30.08.2015 Pływalnia Miejska nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży będzie nieczynna z powodu braku ciepłej wody.
więcej

Turniej tenisa MOSiR MASTERS CUP

foto
W II Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego pod nazwą MOSiR „Masters” CUP, który odbył się w niedzielę 9 sierpnia 2015 roku, na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd 18. 14 zawodników rywalizowało o Puchar Dyrektora MOSiR w Łomży.
więcej

III Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki za nami !

foto
W niedzielę 9 sierpnia 2015r na terenach sportowo - rekreacyjnych nad Narwią rozegrane zostały już III Mistrzostwa Łomży w grę w piłkarzyki.
więcej

BEZPŁATNE Warszaty Nurkowania

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wraz z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków "Podwodny Jeleń" zaprasza dnia 10 sierpnia 2015r. o godzinie 17:00 na bezpłatne warsztaty nurkowania.
więcej

UWAGA !! Dodatkowy turnus na Pływalni Miejskiej nr 2

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w związku z dużym zainteresowaniem zaprasza dzieci i młodzież na dodatkowy turnus zajęć w wodzie, który odbędzie się w dniach 17 - 21 sierpnia 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

ZAJĘCIA AKTYWNA MAMA - ZMIANA GODZINY I MIEJSCA SPOTKAŃ

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje,że od września zajęcia AKTYWNA MAMA zaczynamy o godzinie 16:40 do 17:20. Zbiórka przed wejściem do Parku Wodnego (Pływalnia Miejska nr 2) w Łomży ul. Wyszyńskiego 15 zapraszamy wszystkie zainteresowane mamy wraz ze swoimi pociechami.
więcej

II Turniej Tenisa Ziemnego - MOSiR MASTERS CUP ! 9 sierpnia ! Czekamy na zapisy !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na II Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego pod nazwą MOSiR „Masters” CUP. Rozgrywki zaplanowano na niedzielę 9 sierpnia 2015 roku, na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd 18.
więcej

Zapraszamy do udziału !!! III Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze w Piłkarzyki ! 9 sierpnia (niedziela)

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza drużyny dwuosobowe do zapisów do III Otwartych Mistrzostw Łomży w grze w Piłkarzyki, które odbędą się 9 sierpnia (niedziela) na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią - Port Łomża.
więcej

Znamy wszystkich uczestników II TRIATHLONU MOSiR ŁOMŻA !!!

foto
Znamy już wszystkich zawodników i zawodniczki, którzy w niedzielę 2 sierpnia wezmą udział w drugiej edycji zawodów triathlonowych TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

II edycja TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA za nami !!!

foto
W niedzielę 2 sierpnia na terenach sportowo – rekreacyjnych Portu Łomża odbyły się drugie zawody triathlonowe pod nazwą TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży, których organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

„Aktywna Mama”- Bezpłatne zajęcia dla mam z dziećmi (6– 18 m-cy). Czekamy na mamy wraz z pociechami.

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza mamy do korzystania z zajęć na świeżym powietrzu, których głównym celem jest „powrót do formy”.
więcej

Plażówka na miejskiej plaży !

foto
W sobotę 25 lipca podczas festynu na plaży miejskiej pod nazwą „Nadnarwiańskie talenty – bezpieczne wakacje nad wodą”, odbył się turniej siatkówki plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

II TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA na ostatniej prostej !

foto
Znamy już wszystkie szczegóły II TRIATHLONU MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży, którego głównym organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody odbędą się 2 sierpnia 2015 roku od godziny 11:00 na terenach łomżyńskich bulwarów. Głównym partnerem imprezy jest Urząd Miejski. Poza urzędem partnerami zostały jednostki miejskie tj. MPGKiM i MPK.
więcej

I miejsce MOSiR Łomża i III miejsce ŁAP Łomża w Turnieju o Puchar Prezesa ŁSM

foto
W dniach 2-9 lipca 2015 roku na Orliku ul. Bernatowicza 4 w Łomży odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
więcej

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a ! 27.07-23.08.2015 r. !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a zaplanowana jest w terminie od 27.07.2015 do 23.08.2015.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.