Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Rekord Polski w biegu rodzinnym na Stadionie Miejskim w Łomży!!!

foto
Przy przepięknej jesiennej, ale słonecznej pogodzie odbył się na łomżyńskim stadionie miejskim Mały Festiwal Biegowy, zorganizowany przez MOSiR Łomża, LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO" Łomża a sfinansowany dzięki pomocy Urzędu Miasta Łomża , Urzędu marszałkowskiego Województwa podlaskiego, PPB Prefbet Śniadowo i SWEiRP ŁOMŻA.
więcej

Festiwal biegowy na Stadionie Miejskim już za tydzień !

foto
Już 28 września (niedziela) na Stadionie Miejskim w Łomży odbędzie się impreza organizowana przez „PREFBET ŚNADOWO" Łomża oraz MOSiR Łomża pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mieczysława Czerniawskiego.
więcej

RUSZYŁY BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH „Aktywny Senior”. Czekamy na chętne osoby !

foto
W poniedziałek 15 września odbyły się pierwsze zajęcia na świeżym powietrzu o nazwie Aktywny Senior 60 +, które Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował dla seniorów. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.
więcej

Jerzy Kulik najlepszy na kortach MOSiR-u (FOTO)

foto
W pierwszym w województwie Podlaskim Turnieju Tenisa Ziemnego na Wózkach najlepszym zawodnikiem został Jerzy Kulik - uczestnik ostatniej Paraolimpiady w Londynie, który reprezentował nasz kraj.
więcej

Reprezentant MOSiR Łomża wziął udział w górskim 100 km ultramaratonie !

Adam Szydlik i Daniel Pupek
5-7 września 2014 roku w Krynicy Zdrój odbył się największy festiwal biegów w Polsce, w którym zorganizowano ponad 20 biegów na różnych dystansach.
więcej

Pierwszy w województwie Podlaskim Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach zawita do Łomży !

foto
W dniach 12-14 września 2014 na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbędzie się pierwszy w województwie Podlaskim Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach.
więcej

IV Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych za nami !!!

foto
W piątek 5 września na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbył się IV Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja”.
więcej

Nowe zajecia dla seniorów i najmłodszych MOSiR Łomża!!!

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie dla seniorów i najmłodszych uczestników.
więcej

Spływ kajakowy z Zespołem Szkół Specjalnych w Łomży !

foto
W dniu wczorajszym, czyli 4 września instruktorzy MOSiR Łomża uczestniczyli w spływie kajakowym wspólnie z uczniami oraz opiekunami Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży.
więcej

Hostel MOSiR po remoncie !

foto
W dniu 01.09.2014r dokonany został odbiór remontu Hostelu, którego wykonawcą była firma BUD – MAR z Łomży.
więcej

Kolejna edycja Aktywnych Wakacji na Pływalni Miejskiej Nr 2 za nami.

foto
W czasie wakacji na Pływalni Miejskiej Nr 2 prowadzone były zajęcia dla dzieci pod nazwą Aktywne Wakacje. Wzięło w nim udział 80-cioro dzieci z Łomży i okolic.
więcej

Spotkanie organizacyjne w ramach kolejnej edycji zajęć „Happy Baby”

foto
W piątek 12 września na Pływalni Miejskiej Nr 2, o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne w ramach prowadzonych zajęć dla najmłodszych pod nazwą „Happy Baby”. Program „Happy Baby” to cykl 10 zajęć w wodzie w okresie wrzesień – listopad, dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia, które prowadzone będą w każdy piątek miesiąca w godzinach 16:30 – 18:00 w 3 kategoriach wiekowych: kat 1: 3 miesiące – 1 rok życia, kat 2: 1-2 lata, kat 3: 2-4 lata. Zapisów na zajęcia można dokonywać u Pani Renaty Sobczak pod numerem telefonu 608367286 - decyduje pierwszeństwo zgłoszeń i opłat cyklu. Ilość miejsc w każdej z grup ograniczona do 15 osób. Wpłaty za zajęcia przyjmowane będą na spotkaniu organizacyjnym w recepcji pływalni.
więcej

MLPN Łomża drugi raz z rzędu najlepsza w województwie podlaskim

foto
W rozegranym w niedzielę 31 sierpnia 2014 roku Wojewódzkim Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich dwie drużyny reprezentujące Miejską Ligę Piłki Nożnej w Łomży organizowaną przez MOSiR Łomża – Łomżyca Travel i KOS 1984 Rutki zdobyły Mistrzostwo i V-ce Mistrzostwo wojewódzkiego turnieju.
więcej

Czekamy na zgłoszenia do V Turnieju Orlika o Puchar Premiera 2014 !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, zachęca trenerów, animatorów, nauczycieli oraz opiekunów do kompletowania i zgłaszania drużyn do V TURNIEJU ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska.
więcej

Zapraszamy do zapisów na zajęcia ruchowe na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży !

foto
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do zapisów na zajęcia ruchowe odbywające się na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży ! 795 415 722
więcej

Orlik przy Katyńskiej 3 z nową nawierzchnią boiska wielofunkcyjnego.

foto
W dniu 28 sierpnia dokonany został odbiór częściowego remontu boiska wielofunkcyjnego, którego wykonawcą było Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego HYDROS z Białegostoku.
więcej

IV Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób niepełnosprawnych już w piątek 5 września !

foto
W dniu 5 września 2014 (piątek) od godziny 10:00 na Stadionie Miejskim w Łomży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy organizacji "Ja i Ty" Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży organizuje IV Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych.
więcej

Z początkiem września otwarta zostaje Pływalnia Miejska Nr 2 ! Strefa basenowa i SPA połączone !

foto
Od 1 września ponownie rusza Pływalnia Miejska Nr 2 przy ulicy Wyszyńskiego 15, gdzie przez ostatni miesiąc trwała przerwa technologiczna.
więcej

Zakończenie Wakacyjno-Orlikowej Ligi Piłki Nożnej ! Piątek 29.08.14

foto
Informujemy, iż w piątek 29 sierpnia o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste zakończenie Wakacyjno-Orlikowej Ligi Piłki Nożnej 2014.
więcej

Za nami pierwszy TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA !!!

foto
W sobotę 23 sierpnia w Porcie Łomża odbyły się po raz pierwszy w naszym mieście zawody triathlonowe pod nazwą TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.