Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Strona główna » Aktualności

Znamy wszystkich uczestników II TRIATHLONU MOSiR ŁOMŻA !!!

foto
Znamy już wszystkich zawodników i zawodniczki, którzy w niedzielę 2 sierpnia wezmą udział w drugiej edycji zawodów triathlonowych TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

„Aktywna Mama”- Bezpłatne zajęcia dla mam z dziećmi (6– 18 m-cy). Czekamy na mamy wraz z pociechami.

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza mamy do korzystania z zajęć na świeżym powietrzu, których głównym celem jest „powrót do formy”.
więcej

Plażówka na miejskiej plaży !

foto
W sobotę 25 lipca podczas festynu na plaży miejskiej pod nazwą „Nadnarwiańskie talenty – bezpieczne wakacje nad wodą”, odbył się turniej siatkówki plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

II TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA na ostatniej prostej !

foto
Znamy już wszystkie szczegóły II TRIATHLONU MOSiR ŁOMŻA pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży, którego głównym organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody odbędą się 2 sierpnia 2015 roku od godziny 11:00 na terenach łomżyńskich bulwarów. Głównym partnerem imprezy jest Urząd Miejski. Poza urzędem partnerami zostały jednostki miejskie tj. MPGKiM i MPK.
więcej

I miejsce MOSiR Łomża i III miejsce ŁAP Łomża w Turnieju o Puchar Prezesa ŁSM

foto
W dniach 2-9 lipca 2015 roku na Orliku ul. Bernatowicza 4 w Łomży odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
więcej

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a ! 27.07-23.08.2015 r. !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a zaplanowana jest w terminie od 27.07.2015 do 23.08.2015.
więcej

Ruszyły zapisy do VI sezonu rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jako organizator piłkarskich rozgrywek informuje, że start sezonu 2015/2016 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej planowany jest na 29 sierpnia 2015r.
więcej

Biegam bo Lubię ! Zapraszamy na Stadion Miejski w każdą sobotę o godz. 9:30 oraz wtorek 18:00 !

foto
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży do udziału w akcji "Biegam bo Lubię". Jest to wspaniała okazja na integrację mieszkańców Łomży z profesjonalnymi trenerami oraz zawodnikami na czele z Justyną Korytkowską.
więcej


Wakacje na Pływalni Miejskiej nr 2 ! Zapraszamy do zapisów !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież również na końcówkę lipca i cały miesiąc sierpień na Pływalnię Miejską nr 2 znajdującą się przy ul. Wyszyńskiego 15.
więcej

Wakacyjna Liga Orlika ! Ruszamy 21 lipca ! Młodzież z roczników 2000-1998 i 2001 i młodsi.

foto
Informujemy, iż drużyny, które zapisały się do Wakacyjnej Ligi Orlikowej, która odbywać się będzie na Orliku przy ul. Katyńskiej rozegrają swoje pierwsze mecze już jutro, czyli we wtorek 21 lipca.
więcej

Turniej siatkówki plażowej sportowe lato 2015!!!

foto
W piątek 17 lipca na piaszczystym boisku przy Orliku na ulicy Katyńskiej 3 odbył się turniej siatkówki plażowej inaugurujący sportowe lato 2015, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Prezydenta Miasta Łomża !

foto
MOSiR Łomża serdecznie zaprasza wszystkich wędkarzy do udziału w Otwartych Zawodach Spinningowych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży, które odbędą się w dniu 19.07.2015 r. na łomżyńskich bulwarach nad Narwią.
więcej

Specjalna linia MPK "Plaża" uruchomiona ! Szybki dojazd na plażę i bulwary !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż od soboty 4 lipca kursować będzie wakacyjna linia MPK "Plaża" zapewniająca dojazd na bulwary miejskie oraz na plażę.
więcej

Rusza wakacyjna Liga Orlikowa dla najmłodszych ! Orlik 2012 ul. Katyńska 3 ! Zgłoszenia do 13 lipca

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza chętną młodzież do udziału w Wakacyjnej Lidze Orlikowej Piłki Nożnej, która odbywać się będzie przez cały okres letni na Orliku przy ul. Katyńskiej 3.
więcej

Tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi powędrował do Wizny, II edycja Wyścigów Pychówek za nami !!!

foto
Andrzej Piotrowski z Wizny wywalczył tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi w drugiej edycji Wyścigu Pychówek zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
więcej

TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA po raz drugi w Łomży ! 2 sierpnia ! Czekamy na zgłoszenia ! MAPKA !

foto
2 sierpnia 2015 roku w Łomży po raz drugi odbędą się zawody triathlonowe, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod nazwą II TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża.
więcej

Przełożony Turniej Siatkówki Plażowej - piątek 17 lipca 2015 r !

foto
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 17 lipca 2015 roku o godzinie 15:00, na boisku plażowym przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej 3.
więcej

Kąpielisko miejskie przy moście Hubala oficjalnie otwarte !

foto
Dziś o godzinie 11:00 miało miejsce oficjalne otwarcie plaży miejskiej, która jak co roku znajdować się będzie na Narwi przy moście Hubala, a którą w tym roku zarządzać będzie na wniosek Prezydenta Łomży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
więcej

Festyn sportowo – rekreacyjny „Bezpieczne wakacje” za nami !

foto
W dniu dzisiejszym na skateparku przy ulicy Konstytucji 3 Maja odbył się festyn sportowo – rekreacyjny „Bezpieczne wakacje”, który połączony był z otwarciem odkrytego basenu kąpielowego.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

glowna

MOSiR Łomża
ul. Zjazd 18
18-400 Łomża
Tel: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536
Projekt i realizacja
Speed S.C.